1. Ariza

Ariza Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    83
    Ödül Puanları:
    0

Ilkay Akkaya - Gelmedin diye 2010

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında Ariza tarafından paylaşıldı.

ilkay akkaya konser tarihleri 2010 ilkay akkaya konser tarihleri 2010 istanbul [​IMG]

1. Bir Yanım Mersin
    Söz & Müzik: Yaşar Aydın

2. Gelmedin Diye
    Söz: Ahmet Can Akyol Müzik: Yaşar Aydın

3. Bu Şehir
    Söz & Müzik: Cengiz Akataş

4. Jiyan
    Şiir: Cegerxwin Müzik: Hüseyin Aydın

5. Aşk Dinmemiştir
    Şiir: Yılmaz Odabaşı

6. Şekerli Su
    Söz & Müzik: Ayhan Orhuntaş

7. Bir Özlemin İzdüşümü
    Şiir: Şükrü Erbaş Müzik: Mehtap Meral

8. Acılara Tutunmak
    Şiir: Hasan Hüseyin Korkmazgil Müzik: Ahmet Kaya

9. İstanbul’da Bir Yarim Var

10. Kaynayan Kazan
    Söz & Müzik: Anonim Yöre: Kırklareli

11. İçin Yanarken

12. Nemi Nemi
    Söz & Müzik: Marsel Halife Solist: Ali Nafile, İlkay Akkaya

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.301
    Ödül Puanları:
    113
    Çok sevdiğim ve dinlediğim sanatçılardan birisi.Yeni albümü hayırlı uğurlu olur inşallah.İlkay Akkaya'nın bu akşam Mersi Kültür merkezinde konseri var inşallah akşam konsere gidiyoruz Bu güzel şarkılarını yakından canlı olarak dinlemek çok büyük keyif verecek eminim buna:)

3. Ariza

Ariza Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    83
    Ödül Puanları:
    0

:( kiskandim sizi bende cok severim ama daha canli dinlemek kismet olmadi...umarim iyi vakit gecirirsiniz, bol eglenceler....

4. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.301
    Ödül Puanları:
    113
    yeni albüm çıkardığını hayranı olduğum halde bilmiyordum:DAma sayende öğrendim ve şu an yeni albümünden parçaları dinliyorum yine herzamanki gibi İlkay Akkaya tarzı süper tek kelime:)

Ilkay Akkaya - Gelmedin diye 2010 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ilkay Akkaya - Hadi git

Ilkay Akkaya - Hadi git

HADI GIT Yaralanmış bir akşam vakti ömrüm Beni geceler bile anlar oldu Bütün ezgilerin sustuğu duraktayım Sen anlamadın gülüm suskunluğumu Varsın yokluğun zehir gibi yaşansın Düş de git yüreğimden sessizce İçimdeki çocuk öksüz kalsın Yorgunum gitmelerin tümüne Hadi git Yangın yemiş türküler gibi git Kalmasın gök mavisi ezgimde Su yeşili akmasın yüreğimde...
  2. Ilkay Akkaya - 8 Mart K.Maras konseri...

Ilkay Akkaya - 8 Mart K.Maras konseri...

ilkay akkaya konser tarihleri 2011 ilkay akkaya kahramanmaraş konseri maraş konseri 2011 konserleri konserleri Aglamak istiyorum :( O kadife sesiyle, ninni söyler haliyla Ilkay Akkaya Marasda konsere geliyor ve ben, ben :( orda olamiyorum... Marasdan olan Melisler, aranizda Ilkay Akkaya hayrani varsa buyrun gidin dinleyin benim yerimede... İLKAY AKKAYA KAHRAMANMARAŞ KONSERİ 8...
  3. Deniz Akkaya Davayı Kaybetti

Deniz Akkaya Davayı Kaybetti

deniz akkaya, haberleri, biyografisi, eski hali, burnu hakkında bilgi Deniz Akkaya kızının babası Efe Önbilgin’in açtığı borç davasını kaybetti. Bugün'ün haberine göre, Mahkeme, Akkaya’nın Önbilgin’den cipinin taksitlerini ödemek için aldığı 67 bin lirayı ödemesine karar verdi. Akkaya 3 yıl önce 150 bin euroya bir cip satın aldı. Ancak ünlü manken cipinin 67 bin lirasını ödeyemedi....
  4. Hakan Akkaya biyografi

Hakan Akkaya biyografi

Hakan Akkaya hayatı Hakan Akkaya biyografisi Hakan Akkaya kimdir Bu Gün Ne giysem yarışmasında juri üyeliği yapan ve Türkiye'de ki modacılar arasında ün yapmış olan başarılı modacı Hakan Akkaya ve hayatı hakkında kısa biyografi bilgilerini paylaşıyoruz Melek'ler. Ankara Bilkent Üniversitesi Güzel Sanatlar Akademisi’ne girdiğinde hayatı değişti. Mimarlık okurken ikinci sene ‘Benim ne işim...
  5. Hakan Akkaya Kaç Yaşında

Hakan Akkaya Kaç Yaşında

Arkadaşlar Hakan Akkaya Kaç Yaşında acaba bilen var mı

Sayfayı Paylaş