İlkbahar yaz aylarının trend saç rengi blorange

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
İlkbahar yaz aylarının trend saç rengi blorange
Saçlar her bayanın en değerli bir nevi aksesuarıdır. Günlük ve özel günler de farklı saç modelleri uygulayan bayanlar arada bir değişiklik olsun yeni bir imaja girmek için saç renkleri konusunda da sınır tanımazlar. Bazı bayanlar yıllardır hep aynı saç rengini kullanmayı tercih eder. Farklı bir saç rengini boyatmak için cesaret edemez. Bazı bayanlar ise daha çok cesaret örneği göstererek özellikle yeni trend saç renklerini sık sık kendilerine uygulatarak yepyeni bir imaja kavuşurlar.

Saç renkleri bayanların öncelikle zevklerine, cilt ve saç rengine göre değişiklik gösterebilir. Kimi açık saç tonlarını sever kimi de koyu tonları tercih eder... Kimisi de oldukça marjinal dediğimiz normal de pek görmeye alışkın olmadığımız saç renklerini kullanmaya büyük cesaret örneği gösterir.

Her sene değişik saç renkleri ile birlikte saç kesim modelleri bayanlara sunularak onların da tercihleri doğrultusun da dış görünümüne önem veren bayanlara uygulanıyor. İşte yepyeni bir saç rengi trendi daha;) Adı blorange... Oldukça dikkat çekici saç renkleri arasın da yerini aldı bile...

Blorange saç rengi adını kan kırmızı portakal renginden aldığı gibi sarı ve turuncu karışımı bir renk olduğu için kulağa daha hoş gelen şeftali tonu saç renkleridir.

Şeftali tonu saç renkleri 2017 yılının ilkbahar ve yaz ayların da oldukça trend olacak saç tonları arasın da bulunuyor. Şimdiden bayanlar bu yeni trendin gerisin de kalmamak için soluğu kuaförler de alarak saçlarını blorange şeftali renge boyatmaya başladı bile...

Sizler için bu sıcak ve dikkat çekici şeftali tonu saç renginden örnekleri bu konumuz da paylaşıyoruz.

79c592861a4a59bc6c8bf5db827b51d5.JPG
2017nintrendi-sac-rengi-kan-portakali-sac-renkleri-blorange-4.JPG
2017nintrendi-sac-rengi-kan-portakali-sac-renkleri-blorange-7.JPG
a3d8a49f74d7fa18da9bfb6c3d2e7bff.JPG
blorange.JPG
hairf.JPG
s-9bd39f97fe895bd6091ef8be33f57b7d8d249f8c.JPG
s-a4e796e6eb258c015cb6f022a7e71279226b0665.JPG
s-cdb708a2072a81d2562bc33f14e665722074e849.JPG
seftali-sac-rengi-2017-1.JPG
s-fb715035b659496f8c463a2c890d38ea3f550015.JPG
yeni-sac-rengi-trendi-2017.JPG

waoww çok iddialı bir saç rengiymiş ben cesaret edebilirmiim hayırrr hahaha ama eminim ki bu rengi denemek isteyen cesaretli kişiler vardır çok dikkat çeken bir saç rengi acaba çabuk akıyormu merak ettim bide boyandığı zaman şeftali tonu canlı olabilir ama yıkandıkça renk solması yaparak kuru ve mat bir görüntü oluyormu ki

Valla saç çok iddialı bir o kadarda güzel tam benim tarzım .İçimdeki dürtüler bu rengi görünce harekete geçti. Haydi denesene hahaha Ben çok beğendim ve şimdiden denemeyi düşünmeye başladım :)

ben oldukça cesaretliyim bu konuda sık sık saç rengimi imajım değişsin diye mutlaka değiştiririm şu sıralar gri balyaj kullanıyorum ama bu orange rengi de çok hoşmuş ve yaz aylarına da çok uygun bir şeftali tonu saç rengi bir kuaförümle konuşayım bakalım eğer saçım yıpranmazsa griden sonra bu renge geçebilirim:)

Geri