ilkokul öğretmenimiz

narçiçeğimm

Daimi Üye
Üye
ilkokul öğretmenimiz
Günaydın melekler bugün ilkokul öğretmenim aklıma geldi sizlerede sormak istedim ilkokul öğretmenini hatırlayan varmı??

:hey: ben ben ben ben hatırlıyorum. ilkokulda çok sevdiğimiz oku müdürü okuldan tayini çıkarken bizi bırakmasın diye arabasının egzoz borusuna havuç tıkamıştık :hihi: hiç kızmamıştı ama aksine sevinmişti :D:D sonra yeni gelen öğretmenleri hiç sevmemiştik evli bir çifti soy isimleri berdibekti biz de sevmediğimiz için hep mercimek öğretmenler derdik sonra benim 5. sınıftaki bir bayan öğretmenim vardı ben onu oda beni çok severdi ben biraz muzur bir çocuktum küçükken :D:D köyde okuyordum ozaman öğretmenim kaplumbağaları seviyor diye tenefüste gidip bir kaplumbağa aramış bulmuş ve derse getirmiştim hahaha öğretmenimm bayılmıştı hayvanı görünce hahaha gerçekten bayıldı sanmayın mutluluktan bayılmıştı :D:D ayy ben neydim yaaa ahh ahhh canım öğretmenlerim keşke bir fırsat olsada gidip görsem ellerini öpsem ne çok mutlu olurdum:hıms:

Tabi ki hatırlıyorum:D Hatta geçmişte sizlerle paylaşmıştım:) BURAYA TIKLARSAN okul yıllarında ki Rüyam'ın maceralarını okursun:A:A

ben ben ben hatırlıyorum :D vedat hatipoğlu canım öğretmenim ya hala daha görüşürüz emekli olduktan sonra beyaz esya dükkanı actı adam hala çalışıyo :)

Biizm ilkokul öğretmenimiz sürekli evde ne lup bittiğinin anlattırırdı bizlere belki de merak ettiğ içinsi belki de anlatımımızın gelişmesi için.:) Bir taşla iki kuş kızlar.

Geri