1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

İlkyardım animasyonu var mı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Animasyonlu yani video olabilir gifte olabilir animasyonlu olarak ilk yardımı gösteren bir konunuz varsa sağolun...

2. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.101
    Ödül Puanları:
    113
    sevgili misafirimiz aradığınız animasyona BURAYA tıklayarak ulaşabilirsiniz

sevgiyle kalın

İlkyardım animasyonu var mı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kanamalarda İlkyardim

Kanamalarda İlkyardim

Kanama nedir? Damar bütünlüğünün bozulması sonucu kanın damar dışına (vücudun içine veya dışına doğru) doğru akmasıdır. Kanamanın ciddiyeti aşağıdaki durumlara bağlıdır: Kanamanın hızına, Vücutta kanın aktığı bölgeye, Kanama miktarına, Kişinin fiziksel durumu ve yaşına. Kaç çeşit kanama vardır? Vücutta kanın aktığı bölgeye göre 3 çeşit kanama vardır : Dış kanamalar: Kanama yaradan...
  2. Var Mısın

Var Mısın

Benımle uzun sürecek olan bir beraberlıge hazır mısın? bu öyle bir beraberlık olacak ki;boyutları sadece şu görünen alemden ıbaret degıl,belkı de öteler ötesınde de sürecek olan bır bırlıktelık olacak. Sana önce kendımden bahsedeyım ıstersen.Ben bır göçebeyım,hanı göçebelerı bılırsın,cadırlarını kurarlarken söküp yollarına revan olacakları günlerı de düşünürler,yüklerı hafıftır,topraga...
  3. İlkyardim

İlkyardim

ilk yardım afişleri ilk yardım ile ilgili afişler ile ilgili afiş yardımla afiş sloganlar TANIMI : Ani olarak hastalanan veya kazaya uğrayan kimseye anında, olay yerinde ve çevre imkanlarından yararlanılarak yapılan, tıbbi olmayan geçici müdahaleye İLKYARDIM denir. İLKYARDIMDA AMAÇLAR : 1- Hayat kurtarmak 2- Durumunu korumak 3- Sakatlıkları önlemek İLKYARDIMDA 6 SAFHA :...
  4. Trafik İlkyardım Malzemelerini yazar mısınız acil

Trafik İlkyardım Malzemelerini yazar mısınız acil

Arkadaşlar, lütfen buraya trafik ilkyardım malzemelerinin neler olduğunu yazabilirmiisniz, hangi malzemeler olmalı trafik yardım çantasında ?
  5. Hızır Peygamber var mı?

Hızır Peygamber var mı?

Hazreti Hızır kimdir, halkın dediği gibi hala yaşıyor mu?

Sayfayı Paylaş