imdat saçlarım dolaşıyor

gokba

Yeni Üye
Üye
imdat saçlarım dolaşıyor
dolaşan saçlar saçlarım dolaşıyor saç dolaşması dolaşmış saç nasıl açılır dolaşan saçlar nasıl açılır
merhaba benim sçalarım popomun biraz üzerinde. daha biraz önce arap saçı deyiminin nasıl bişey olduğunu öğrendim hemde kendi saçlarım üzerine.saçlarımı her duştan sonra tararım.saçlarım algalı olduğu için hergün tarayamıyorum. neyse saçlarım dolaşmış ve kesinlikle açılmadı annemle kan ter içinde kaldık. 2 haftadır öyleymiş o saç. annem görümüş ama bana söylememiş. mecburen kestik. hemde 30 cm uzunluğında 7 cm kalınlığında. başına oturup bide ölçtüm. bi yas tutmadığım kaldı.
nese çok konuştum =)
bi çöüzümünüz varmı saçların dolaşmaması için?
benim hep aynı yeri dolaşıyo bide.

Merhabalar Keşke saçınızı kesmeseydiniz... Dolaşan saçları açmak için piyasada 15 tl civarına satılan spreyler var birtanesi de bu linkte BURADAN

hiç bilmiyordumki... bugün kuaför fön çekti saçıma ilk gördüğüne şaşırdı klı naptın sen diye :S puff

acil durum

saçlarımı bu zamana kadar hep kaliteli şamruanlar kullandım hep bakım yaptım .. genelde sarı sacı sevmedim için hep siyahtı şaçlarım ama bı süre sonra boyadan sıkılıp dogal halıne bıraktım dogal rengı ise sarımsı acık kumral ama son 3 aydır cok feci dolaşıo hergün tarasam gergün diplerde yumak yumak dolaşmalarla karşılaşıorum acaba ne yapmalıyım kestirmek istemıorumm başka bi çözümü varsa lütfen yardımcı olurmusunuzz teşekkürler

Bende de aynı sorun vardı, Evinal veya Cosmedic laboratory nin Saç Bakım ürünlerinden saçınıza uygun olanını seçebilirsiniz,dermokozmetik ürünlerdir,Saç maskesi,Saç losyonu ve Saç serumu da bulunmaktadır.

ben saçımı at kuyruğu yapıp kalan kısmını örüyorum. örülü olunca derli toplu kalıyo ilk taranmış hali gibi. yıkamadan öncede kuru saçımı tarıyorum öyle yıkıyorum yoksa baş edemiyorum zaten az benim saçım ama az hali bile çok birbirine dolanıyo. bide saçımı yıkarken şampuandan sonra saç kremi sürüp biraz bekletirsem yumuşacık oluyo ne kadar dolanırsa dolansın hemen açılıyo gür olmayan saçın nimetleri sanırım :)

bende de var o sorun sadmin diyenliği bende gidip bir koşu kuaföre sordum oda sprey önerdi hemen gittim aldım ....işe yarıyor bence denemini tavsiye denerim

ben de EVİNAL in şampuanını ve losyonunu dendim çok iyi geldi bana da.kıvırcık saçlarım bile çok rahat taranıyor.dökülmelerim de azaldı.tavsiye edierim fiyatı da aldığım sonuca göre çok uygun.eczanelerde satılıyor.deneyin mutlaka.

3 aydır cok feci dolaşıo hergün tarasam gergün diplerde yumak yumak dolaşmalarla karşılaşıorum acaba ne yapmalıyım kestirmek istemıorumm başka bi çözümü varsa lütfen yardımcı olurmusunuzz
lütfen hergün saçımda yumak yumak saç yoluyorum bana bir tavsiyede bulunun yoksa sinirden saçlarımı yolacağım...:(:eek::oops::18::grev:

dolaşan saçlar saçlarım dolaşıyor saç dolaşması dolaşmış saç nasıl açılır dolaşan saçlar nasıl açılır
merhaba benim sçalarım popomun biraz üzerinde. daha biraz önce arap saçı deyiminin nasıl bişey olduğunu öğrendim hemde kendi saçlarım üzerine.saçlarımı her duştan sonra tararım.saçlarım algalı olduğu için hergün tarayamıyorum. neyse saçlarım dolaşmış ve kesinlikle açılmadı annemle kan ter içinde kaldık. 2 haftadır öyleymiş o saç. annem görümüş ama bana söylememiş. mecburen kestik. hemde 30 cm uzunluğında 7 cm kalınlığında. başına oturup bide ölçtüm. bi yas tutmadığım kaldı.
nese çok konuştum =)
bi çöüzümünüz varmı saçların dolaşmaması için?
benim hep aynı yeri dolaşıyo bide.

Geri