Imidatttt diom artıkın...

Bende dün ömrü hayatımda bu kadar sivri sinek görmedim utanmıyorlarda battaniyenin altına kadar giriyorlar. Acıkmışlar heralde bu arada geçmiş olsun :)
Bence bunlar Raid ten korkuyorlar ne dersiniz raid mi kullansak :D:D
sivri-sinek-5311.jpg

Sivrisineklerden nasıl kurtulursunuz ?

Bana yardım edin artık iyice cinlerim tepeme geldi.. benim günahım ne ya koskoca ewde sadece beni yiyolar... hemde suratımdan bıktım wallahii bıktım...
Sinek ilacı sıksamda yok anacım takmışlar bikere bana.. ßeLeNde başka birşey demiyorlar..

Walla bacılar şaka deil bu gayet ciddiyim ya suratımda birsürü sinekısırığı .. netcem ben böle nasıl gecer napmam lazım ... yedikten sonra ve yememeleri için.. akıll YARABBİM akılll verin bana..:S

yüzüne ve kolarina zeytinyag sür! zeytinyag kokusuna gelmezler...
zeytin yag da ayridan yüzündeki isiriklara karsi iyi gelir cabuk geçer...geçmis olsun..

Raid işe yarıyor bebeğim hı birde prize takılanlardan kullan çok işe yarıyor tatlım :)

Benide asla yemiyorlar başımdan dolanıp geri gidiyolar :D

off sorma kuzum beni de cok yerlerr ...offun vücüda sürülen ilaçı var onu kullan bende kullanıyorum ii geliyorr balım cokkk gecmişş olsunn yaaa....
ama yorumlara baya bir güldüm :)

ŞEY IIIM... BİRAZ YOĞURTLA LİMONU KARIŞTIRIP YÜZÜNE SÜR BEKLET KURUSUN YÜZÜN KALIP GİBİ OLCAK ÖYLE OLUNCA ILIK SUYLA YÜZÜNÜ YIKA İYİ GELECEKTİR.TABİ BEKLERKEN YÜZÜN ÇOK KAŞINCAK LİMON KAŞITABİLİR :huhe:

Canım ya Çok tatlısın demek sinekleri bile çekiyosun:) Bence eline bi sineklik al ve hepsini avla:) Sakın onlarda bnm kanımı taşıyo deyip acıma ama:)

Bende dün ömrü hayatımda bu kadar sivri sinek görmedim utanmıyorlarda battaniyenin altına kadar giriyorlar. Acıkmışlar heralde bu arada geçmiş olsun :)
Bence bunlar Raid ten korkuyorlar ne dersiniz raid mi kullansak :D:D
sivri-sinek-5311.jpg

Onlar yorgan battaniye falan anlamıyorlar nerde ben onlar orda ... yok ya artık alıştık kardeş kardeş geçinip gidioz

Onlara raid sık oooo parfüm sıkıyolar burda koşun leeenn die arkadaşlarınıda çagğırır onlardan bellimi olur...

Aynı tabaktan yiyozz artıkın napak :D hahaha bükemediğin eli öpüceksin...

Hani bir soz vardir halk arasinda kanin tatli diye,bunun tibbi yani da varmis kan grubuna gore sinekler de secim yapiyormus,beni de cok isiriyorlar.Hatta sivri sinek icin ilac bile sursem ilacin uzerine konup yine isiriyorlar.

Geri