İmplantasyon kanaması her gebelikte olurmu?

B

blomma

Forum Okuru
merhabalar; bir hafta kadar doğum kontrol hapım kullandım fakat sonrasında yan etkileri nedeniyle bıraktım. şuan yumurtlama dönemindeyim ve koyu renkte kanamam var lekelenme değil bunun sebebi ne olabilir.
 
Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Merhaba, gebe olduğunuzu düşünmüyorum. Adet başlangıcı ilk günler lekelenmeyle başlar, son günlerde lekelenme ile biter. Yinede tedbirli olmakta fayda var. Kuşkunuzu gidermek için gebelik testi yapabilirsiniz.
 
H

Hdgamaan

Forum Okuru
Esimle birlikte olduktan 10 dk yattiktan sonra kalkip dusa girmek zorunda kaldim meni cok az akti sadece birkac damla gerisi akmadi adetimede 2 gun var sizce hamile kalmismiyimdir yerlesme kanamam olmadi sadece goguslerde normalden fazla sisme ve aci var agzimdada farkli bintat hissi var bir kac gundur sabah bulantim oluyor yardimci olursaniz sevinirim
 
Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Normalde yumurtlama iki adet döneminin ortasında gerçekleşse de düzensiz ovulasyon olabilir ve her dönem gebe kalınabilir. Birliketelik dönemi hakkında bilgi vermemişsiniz , adetinizde gecikme olursa test yaparak gebe olup olmadığınızı öğrenebilirsiniz.
 
A

asenhakn

Forum Okuru
selam adetime 4 gün var iki gün önce bir yemek kaşığı kadar 3 defa lekelenmem oldu başkada olmadı acaba yerleşme kanaması olabilirmi
 
Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Merhaba, durumunuz yerleşme kanamasından kaynaklanabilir.Adet tarihinizde gecikme yaşarsanız gebelik testi yapın.Bunun dışında lekelenme farklı nedenlerden kaynaklanabilir. Bu durumda yapmanız gereken test sonucunuz ne olursa olsun bir kadın doğum uzmanına görünmek olmalı.
 
S

suzanblbl

Forum Okuru
adete iki gün kala lekelenme oldu dünden beri kanamam tam başladı ilk defa böyle oluyor hamilelik olabilirmi
 
Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Adet kanaması başlamadan önce genelde lekelenme olur , sonra kanamaya dönerek yoğunlaşır. Gebe olduğunuzu düşünmüyorum durumunuz normal ama kuşkunuzu gidermek adına gebelik testi yapabilirsiniz.
 
K

Kivircik hatun

Forum Okuru
Temmuzun 5 de adet oldum ağustosun 5 adet olcam adetme 6 gun var ilk baska kasik agrisi oldu aksama dogru pembe kahve rengiye benzer kanam var cok az sekilde yerlesme kanamasimi acaba
 
Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Yerleşme kanaması çok az lekelenmeden ibarettir. Bir pedi kirletmez. Adetiniz de gecikme olursa test yaparak durumunuz hakkında bilgi edinebilirsiniz.
 
Üst