İMZA ve AVATAR İSTEKLERİ BURAYA!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
avatarımı kendim değişebiliyorum tek ricam bu avatarım hareketliydi ama ben koyunca durmuş onu hareketlendirebilirsen sevinirim canım

Mechulcum acaba arkadasim icin de bir isimli resim yapa bilirmisin ??
user10252pic13709122237in8.jpg

Resim bu altina haraketli harflerle Nese yaza bilirmisin simdiden cok tsk ederim canim.

meçhulcum selam tatlım imzam dursun değiştirmicem fakat bi yazım var onuda ekliyebilirmisin canımmm şöyle renkli güzel bişey olsunnn ve sağ alt köşede yazsın canımm ben yapamamıyorum :(((

işte bu alttaki yazı canımm

KomediyeN DeqiLiM aMa,GüLeßiLeceKßir Sürü NedeniM Ve GüLdüreßiLeceK Arkada$LarıM Var.ßozuK Para DeqiLim aMa Harcanmı$ ZamanLarıM Var.DiLSiZ DeqiLiM aMa ßazeN SuskunLuKLarıM Var.Çok Konu$maM aMa GüçLü CümLeLeRiM Var

meçhul yardım et bana lütfen imzama koymak istediğim resim masa üstüne koydum buraya koyamıyorum heç anlamam ki bennasıl koycam yardım edermısın

orkidecim imageshack yaz google ordan browse var ordan masaüstündeki resmi al stard uplaod yazar ona tıkla.Resim gelir resme tıkla kopyala buraya yapıştır ben yaparım okişş:)

meçhulcum selam tatlım imzam dursun değiştirmicem fakat bi yazım var onuda ekliyebilirmisin canımmm şöyle renkli güzel bişey olsunnn ve sağ alt köşede yazsın canımm ben yapamamıyorum :(((

işte bu alttaki yazı canımm

KomediyeN DeqiLiM aMa,GüLeßiLeceKßir Sürü NedeniM Ve GüLdüreßiLeceK Arkada$LarıM Var.ßozuK Para DeqiLim aMa Harcanmı$ ZamanLarıM Var.DiLSiZ DeqiLiM aMa ßazeN SuskunLuKLarıM Var.Çok Konu$maM aMa GüçLü CümLeLeRiM Var

tamam canım en kısa sürede imzan hazır olacak =)

Meçhulüm çok olmayacaksam eğerrr arka plan grii olmuşyaa daha açık renk olma ihtimali yokmu yanii grii sankiii çok koyu olmuşşş şekerlerin yanındaaa... :D pff çok yoruyorum canım snei amaaa şeker gibim olsun istiyom profilimii :D olurmuuu ??? meselaa beyaz olsaaa ????

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri