İMZA ve AVATAR İSTEKLERİ BURAYA!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
cnm hayaldende istedim ama bide sen baksan
şimdiki avatarımı senmi yapmıştın bilmiyorum hayalmi yapmıştı bilmiyorum ama şey sen bana seninki güzel bir avatar yapabilirmisin öğle beyazlar olsun güzel hoş bi kız olsun,kelebekler falan ve bir yere (kendi ismim*) yazabilirmisin (hareketli ) zahmet olmazsa :)

Son düzenleme:
cnm hayaldende istedim ama bide sen baksan
şimdiki avatarımı senmi yapmıştın bilmiyorum hayalmi yapmıştı bilmiyorum ama şey sen bana seninki güzel bir avatar yapabilirmisin öğle beyazlar olsun güzel hoş bi kız olsun,kelebekler falan ve bir yere nurhayat yazabilirmisin (hareketli ) zahmet olmazsa :)

Canım bunu ben yaptım değiştirdim daha doğrusu ama benim ki gibi hoş bir vatar bulup beyaz renklerle nurhayat yazarım okişş=)

Canım senden bir ricam olucak,canım senden öyle bir imza ve avatar istiyorum ki...içimdeki hüznü,hayal kırıklığını anlatsın....içimde kopan fırtınayı anlatsın...
Umarım şu anki kırgınlığıma durumuma uygun yaparsın...sana güveniyorum....
Şimdiden teşekür ederim...

Canım senden bir ricam olucak,canım senden öyle bir imza ve avatar istiyorum ki...içimdeki hüznü,hayal kırıklığını anlatsın....içimde kopan fırtınayı anlatsın...
Umarım şu anki kırgınlığıma durumuma uygun yaparsın...sana güveniyorum....
Şimdiden teşekür ederim...

Tamam canım en kısa zamanda hazır olacak imzan ve avatarın:)

bir tanede ben rica edebilir miyim?yapabilir misniz?

Canım en az 20 konuya yorum yazmalısın yani mesaj sayının 20 veya üzeri olaması lazım:)

o kelebek i istiyorum ben

Canımmm neden olmasın al senin olsun.Ama benden istek yapmak istiyorsann 20 konuya yorum yazmalısın yani mesaj sayının 20 veya üzeri olaması lazım:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri