İMZA ve AVATAR İSTEKLERİ BURAYA!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: İMZA ve AVATAR İSTEKLERİ BURAYA!!!

çok gü<zel

meçhulcüümmm canııımmm (biraz yağlayalım dimi :D) ya imzaların harika zevkine güvenerekten seçimi sana bırakaraktan makbere yakışır yada direk makber ismine bi imza alsam zahmet olmazsa....şimdiden teşekkü ederim canımm...

yaa banada yazarmısın gamze yazarsan yeterlı olur şimdiden tesekkur ederm :)

gul-5609.gif

Meçhulim ben avatarımı yerleştiremedimm.. uğraştım ama olmadı.. sana zahmet bana hürmet bunu avatarıma koyarmısın... şimdiden çok ama çook teşekkür eederim meleğim..

thanks7.gif

meçhulcüümmm canııımmm (biraz yağlayalım dimi :D) ya imzaların harika zevkine güvenerekten seçimi sana bırakaraktan makbere yakışır yada direk makber ismine bi imza alsam zahmet olmazsa....şimdiden teşekkü ederim canımm...

makber-3266.gif
Canım imzan tamamdır güle güle kullan.Umarım istediğin gibi olmuştur:)

gul-5609.gif

Meçhulim ben avatarımı yerleştiremedimm.. uğraştım ama olmadı.. sana zahmet bana hürmet bunu avatarıma koyarmısın... şimdiden çok ama çook teşekkür eederim meleğim..

thanks7.gif

Canım avatırına yükledim ama hareketsiz oldu.Sebebide boyutu çok büyük.Uğraştım yapadım ama hayal sana hazırlamış bu avatırı sağolsun hemen uygun ebatlı olanı yollaıd ve avatırına ekledim:):)teşekkürler hayalim:meçhul:

Son düzenleme:

Bitaneeeeemmmmmmm muhteşem ötesi muhteşem olmuş imzama yerleştirmişsin ama bu resmin yanında diğer her şey sönük kaldığı için kaldırdım onları.Saol tatlım benim...

Bence de iyi düşünmüssün tatlım.Güle güle kullan.:):):)Sende sağol:)

Canım avatırına yükledim ama hareketsiz oldu.Sebebide boyutu çok büyük.Uğraştım yapadım ama hayal sana hazırlamış bu avatırı sağolsun hemen uygun ebatlı olanı yollaıd ve avatırına ekledim:):)teşekkürler hayalim:meçhul:
Rica ederim datlım zevkti :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri