İmza veya avatar yapabilrim isteyen söyleyebilir..(yaptığım örnekler aşağıda vardır)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
hadi ozmn konunun bu bölümüde hayırlı olsun canm...çalışmalarını bekliyoruzz:)

18514.gif

Cok Tatli olmus bu Canim :):):)

Bu arada, yeni konunmu desem bilmiom ama, hayirli ugurlu olsun :):):)

pasaklı hanımefendiye teşekkür ediyorum yardımlarından dolayı,avatar ve imza yapmayı öğretti bana ve işte ilk yaptığım imza :D:D:D

acemice olduğunu biliyorum belli oluyor tamam ama zamanla ilerleticem :dil::dil::dil:

SAĞOL PASAKLI TANRIÇAM

2njhc49.jpg

pasaklı hanımefendiye teşekkür ediyorum yardımlarından dolayı,avatar ve imza yapmayı öğretti bana ve işte ilk yaptığım imza :D:D:D

acemice olduğunu biliyorum belli oluyor tamam ama zamanla ilerleticem :dil::dil::dil:

SAĞOL PASAKLI TANRIÇAM

2njhc49.jpg

kötüüyüüüm kötüüyüm :D :D anladın sen onu rica ederim bitanem gel sana neler öğretcem ben beni iyi dinle öldürürüüm seni :sinir: :D :D tmam hemen yapmak istiyorsun :D ama benle beraberrr gel :D Bu arada efferim be :D ilk imzan bayaa güzell sendeki o yeteneğii görüyorum beeenn sen ilerlicen :D :D :D

SAĞOL PASAKLI TANRIÇAM

2njhc49.jpg

kötüüyüüüm kötüüyüm :D :D anladın sen onu rica ederim bitanem gel sana neler öğretcem ben beni iyi dinle öldürürüüm seni :sinir: :D :D tmam hemen yapmak istiyorsun :D ama benle beraberrr gel :D Bu arada efferim be :D ilk imzan bayaa güzell sendeki o yeteneğii görüyorum beeenn sen ilerlicen :D :D :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri