İnce bacaklara sahip olmak için, biraz diyet biraz egzersiz

kar_tanesi

kar_tanesi

Yeni Üye
Üye
İnce bacaklara sahip olmak için, biraz diyet biraz egzersiz
ince bacaklara sahip olmanın yolları ince bacaklar için uzun bacaklara sahip olmak için bacaklar uzun icin
Kadınların büyük bir kısmı bacaklarından yakınıyor. Hoş ve ince bacaklara sahip olmak için ameliyatlara boyun eğmeniz veya el yakan egzersiz aletleriyle uğraşmanız gerekmiyor. Daha düzgün bacaklara sahip olmanın yolu, iyi bir diyet ve klasik egzersizlerden geçiyor.

Bölgesel egzersiz şart !

Uzmanlara göre, alt butlarınızı inceltmek için o bölgeye yönelik egzersizler yapmak gerekiyor. Sadece yürüyüş yapmak, merdiven çıkmak ve aerobik yapmak bu sorunlu bölgeyi şekile sokmaya yetmiyor.

Yağlı ve yumuşak bölgeyi sıkılaştırmak için bölgesel egzersiz sağlayan spesifik hareketler yapmak gerekiyor. Doğru noktaya doğru çeşitte ve yeterli miktarda egzersizle odaklanmak gerekiyor. Aynı hareketi fazla yapmak vücudunuzu şekle sokmak yerine zarar verir.

Dinlenmek yok!

Size önereceğimiz egzersizleri her bacak için 15 kez tekrarlayın ve dinlenmeden bütün egzersizleri tamamlayın. 3 egzersizi de yaptıktan sonra 15 dakika dinlenin ve bu kombinasyonu iki kez daha tekrarlayın.
 
MEÇHUL

MEÇHUL

Daimi Üye
Üye
Cevap: İnce bacaklara sahip olmak için, biraz diyet biraz egzersiz

bende ince bacaklıyımm:hhh:o halde bunalrı dikkate alcamm sözz:Dsağol paylaşım için kartanemm
 
kar_tanesi

kar_tanesi

Yeni Üye
Üye
Cevap: İnce bacaklara sahip olmak için, biraz diyet biraz egzersiz

reca ederim
 
T

TuğçEsra

Forum Okuru
Ya benim bacaklarımın aşırı incelik sorunu var. 1.78 boyundayım ve 52 kiloyum ama bacaklarım aşırı ince olduğu için erkek arkadaşım beni "sıska" görüyor, ne yapmalıyım?
 
M

meyraa

Yeni Üye
Üye
arkadaşlar benimde baldırlarımda sarkma gibi birşey var herhalde yağ:) ama ben daha çok gencim onlar bana yakışmıyor onları eritmek için yada sıkılaştırmak için ne yapmam gerekiyor :) yardım edin kurtulayım şunlardan lütfen yada sıkılaştırıcı krem öneriniz var mı?
 
Üst