İnce dudaklar nasıl dolgun gösterilir?

  • Konbuyu başlatan *MeleK*
  • Başlangıç tarihi
*MeleK*

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
İnce dudaklar nasıl dolgun gösterilir?
dudak nasıl dolgun gösterilir göz nasıl büyük gösterilir gözler büyük dudaklarımı dolgun gösterebilirim ince dudaklar dolgunlaşır
Eğer ince dudaklarınız varsa ve bundanda yakınıyorsanız farklı yollarla dudaklarınızı dolgun gösterebilirsiniz bu yöntemler hakkında şimdi sizlere bazı tüyolar verecem


Hafif renkli ve parlak bir ruj ile siz de büyük ve dolgun görünümlü dudaklara sahip olabilirsiniz.

Hazırlık: Pul pul dökülmeleri engellemek için öncelikle dudaklarınıza bir havlu yardımıyla hafif bir peeling uygulayın ve kurumuş ölü derilerden kurtulun. Bu, süreceğiniz ruja pürüzsüz bir zemin hazırlamak için en önemli adımdır.

1 - Dudak çizginizi doğal dudak renginizle bire bir eşleşen bir kalem ile belirginleştirin. Daha koyu bir dudak kalemi kullanmaktan kaçının. Dudak kenarlarınızdaki çizgileri dudak fırçası yardımıyla kamufle edebilirsiniz.

2 - Bej tonlara sahip pembe bir ruj uygulayın. İçinde parlak simler olan bu ruj ışığı yansıtırp dudaklarınızı olduğundan daha dolgun gösterebilir.

3 - Dudaklarınızın ön plana çıkması için, hafif parlak beyaz veya solgun altın renkli bir göz farını dudaklarınızın ortasına uygulayın.

4 - İnce bir katman dudak parlatıcısı sürerken köşelere fazla girmemeye özen gösterin. Parlatıcı, rujun dudak köşelerinizden dağılmasına sebep olabilir. Üst dudağınızın kavisli ortasını aydınlatın. Daha dolgun bir etki için bu göz farını hafif nemli bir ruj fırçası ile orta kısma iyice yayabilirsiniz.
 
La Noyee

La Noyee

Yeni Üye
Üye
Ayrıca bir yerde okumuştum dişlerinizi fırçaladıktan sonra dudaklarınızı da fırçalamayı ihmal etmeyin yazıyordu.. sürekli bu uygulamadan sonra dudaklarda dolgunlaşma görülüyormuş.. Ben hiç denemedim o ayrı tabii :)
 
_BaLıM_

_BaLıM_

Yeni Üye
Üye
canım çok teşekkürler paylaşım için:)
 
Üst