1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    601
    Ödül Puanları:
    0

İnce Tabanlı Converse

Konu, 'Popüler Markalar Hakkında' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

ince tabanlı converse converse ince taban taban Concerse tutkunlarına müjde...Yeni ince tabanlı converseler beğeninize sunuldu :tik:

Converse’in incelen tabanlı modelleri ilk kez 2008 sonbahar koleksiyonunda yerini almış ve kısa sürede büyük bir hayran kitlesi oluşturmuştu. İncelen tabanlar Chuck Taylor All Star ve One Star modellerinde farklı tasarımlarda raflardaki yerini aldı. Feminen bakış açısı ile kalpleri fethedecek modeller, vazgeçilmez beyaz ve siyah renklerin yanı sıra yazın tüm neşesini yansıtan mavi ve kırmızı gibi renklerde de satışa sunuluyor.

Koleksiyondaki incelen tabanlı One Star
    modelleri sokak modasını benimseyenlerin gözdesi olacak. Özgün ve rahat ayakkabıların yer aldığı One Star koleksiyonu, aynı anda hem sportif hem de casual görünmeyi sevenler için hazırlandı. Beyaz deri üstünde yeşil ve turuncu renk detaylarının görüldüğü modeller, yaz aylarına şıklık kazandıracak. Gri keten üzerine yerleştirilen sarı Converse yıldızı da farklı bir renk alternatifi olarak raflarda yerini alıyor.

İnce tabanlı modeller ile Converse almak için artık daha çok nedeniniz var…
    Chuck Taylor All Star Light : 94,00TL- 99,00 TL arası
    One Star Pro Low : 89,00TL- 139,00TL arası

2. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    65
    Ödül Puanları:
    48
    Aaaa bak bunları çok beğendimm..gerçekten çok hoşlar..Normal converselerin çok kaba görünüşleri var..bunlar mükemmell..teşekkürler pasimmm:)

3. BaHaRR

BaHaRR Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ehhh işte ama benim zevkim değil... kalın tabanlıdan vazgecmemeli :D

İnce Tabanlı Converse konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Topuklu Converse

Topuklu Converse

converse topuklu converse dolgu topuk dolgu topuklu topuk modelleri
  2. Web Tabanlı Eğitim (WTE)

Web Tabanlı Eğitim (WTE)

Uzaktan eğitimi desteklemek için, Web üzerinden verilmek üzere hazırlanmış, zamandan ve yerden (mekândan) bağımsız olarak erişim olanakları sunan, erişimin bir ağ üzerinden (İnternet ya da İntranet olarak) yapıldığı eğitim şekline Web Tabanlı Eğitim (WTE) denir. (Horton,W. (2000), Designing Web Based Training: How to Teach Anyone Anywhere Anytime. Published by John Wiley& Sons. Inc., New...
  3. Converse kombinleri

Converse kombinleri

converse kombinleri 2008 Yılına damgasını vuran ve 2010 da da rüzgarını estiren converse ayakkabılar gün geçtikçe koleksiyonlarına yenilerini ekliyorlar. Her yıl farklı modelleri ve desenleri ile göz kamaştırıcı olan converseler, bu yılda yine aynı istikamette ve gitgide daha çok renk de ve desende modelleriyle bizlerle olmaya devam ediyor. Her şeyin kombini yapılır da conversenin yapılmaz...
  4. ilginç converseler

ilginç converseler

converseler topuklu converse Son zamanların en gözdesi converseler ilginç tasarımlarıylada beğenimizi kazanacağa benziyor.Yememiş ,içmemiş, uyumamış olan tasarımcılar:Dbakın bizler için nasıl converseler tasarlamışlar:ehi:Özellikle ilk resimdeki pantolon olarakta kullanılabilecek converse ,benim beğenimi şimdiden kazandı.Bakalım sizleri nasıl etkileyecek bu tasarımlar:)
  5. Çikolata Tabanlı Karamelli Puding....

Çikolata Tabanlı Karamelli Puding....

Çikolata Tabanlı Karamelli Puding Malzemeler: Su bardağı ölçüleri amerikan cup ölçülerine göredir. 3/4 su bardağı + 2 yemek kaşığı toz şeker 1/4 su bardağı su 1 su bardağı krema 3 su bardağı süt 1/4 su bardağı mısır nişastası 2 yumurta 1,5 tatlı kaşığı vanilya 1/4 tatlı kaşığı tuz 60gr bitter çikolata Hazırlanması: Şekeri ve suyu derin bir...

Sayfayı Paylaş