İnci ağda kullananlar nasıl bir ağda bu acı veriyor mu?

  • Konbuyu başlatan Seni severdimmm
  • Başlangıç tarihi
S

Seni severdimmm

Forum Okuru
İnci ağda kullananlar nasıl bir ağda bu acı veriyor mu?

İnci ağda kullananlar melek kadınlar kulübü inci ağda kullananlar yorumları forum'da.​

Kızlar inci ağda diye bir şey varmış deneyen var mı görselde resimlerini gördüm ve çok merak ettim nasıl kullanılıyor ve nasıl bir ağda bu acaba. Acı veriyor mu çünkü ben acıya hiç dayanamıyorum. Kullanıp nasıl kullanıldığını anlatacak olan varsa sevinirim. Diğer ağdalar gibiyse denemek istemem ama farklı ve ilginç geldi bana bu ağda. Özellikle inci ağda kullananlar tarafından yorum bekliyorum.
 
LaViNYaM

LaViNYaM

>>>ιкιz αηηєѕι<<<
Merhabalar
İnci ağda son zamanlarda çok popüler olmuş bir ağda yöntemi. Özellikle daha az acılı ve en önemli özelliği de en kısa küçük tüyleri bile alabilmesi ile popüler. Dedigim gibi eğer daha önce bez ile ağda yaptıysanız bunda bez kullanmanıza gerek yok sıcak şekilde uygulandığı için acı hissini de en aza indiriyor. İnci ağdaya boncuk ağda da deniyor. Sıcak şekilde uygulanan inci ağda cildin gözeneklerini de açarak kılların kolayca cildinizden ayrılmasını sağlıyor bu da işte acı hissini düşürüyor. Hatta inci ağdanin renkleri var. Hangi bölgenizde kullanacaksanız o kısma özel renk tercih ediyorsunuz. İnci ağda kullananlar yorumlarına bakınca gayet memnuniyet olduğunu görüyoruz.

Tüy dökücü yöntemler konusunda merak edilen sorulardan birini aşağıya linkini bırakıyorum. "En iyi tüy dökücü krem onerilerinizi bekliyorum" konumuzdan en iyi tüy dökücü krem önerilerine ulaşabilirsiniz

 
Üst