Etiketler:
  1. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    407
    Ödül Puanları:
    0

İnci Çanta 2011

Konu, 'Popüler Markalar Hakkında' kısmında $ul€ tarafından paylaşıldı.

inci çanta 2011 inci çanta modelleri 2011
    İnci Çanta Koleksiyonu

Bayanların aksesuar tercihleri, kıyafet tercihleri kadar önemli bir konudur. Çünkü aksesuarlar, kıyafetinizi tamamlayan unsurlardır. Çanta bu aksesuarların en göze batanlarından bir tanesidir . Doğru çanta tercihi , yapacağınız kombine uyum sağlar ise şıklığınız şıklık katar diye düşünüyorum.

2. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    184
    Ödül Puanları:
    63
    [​IMG] sağdaki en alttaki koyu kahvesi, adres adana:D:D

3. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    407
    Ödül Puanları:
    0
    ayıp ettin bebişim tabisi yolladım bile :sule:

İnci Çanta 2011 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İnci

İnci

Yüzyıllardır masumiyetin ve zarafetin simgesi olan inci, bu yıl da kadınların en şık aksesuarı olacak. Her zaman gözde olan beyaz inci, tahtını siyah inciye bırakacak. Grace Kelly, Jacqueline Kennedy Onasis, Elizabeth Taylor, Sophia Loren ve Prenses Diana gibi zarafet abidelerinin, unutulmaz birer moda ikonuna dönüşmesinde onun rolü inkâr edilemez. Onların hafızalarımıza kazınan görüntüleri,...
  2. 2011 Bayanlarına Özel İnci Küpeler

2011 Bayanlarına Özel İnci Küpeler

Hepsini midyenin içinden çıkardımda getirdim güzel mekanın melekleri için:DSizleri bu masum güzelliğin zarafetiyle buluşturmak için.Eminim ki hepinizinde çok hoşuna gidecek ve çok yakışacaktır:tik:
  3. Asena - Çatır Çatır (2011)

Asena - Çatır Çatır (2011)

asena son hali asenanın son hali Oryantallikten şarkıcılığı transfer olan Asena Çatır Çatır adını verdiği bir albüm piyasaya çıkardı... Sarı ve kısa saçlarıyla kendine yeni imaj veren Asena'nın albüm tanıtımı :tik: Eyvallah Söz & Müzik: Zehra Belevi Nafile Söz & Müzik: Zehra Belevi & Asena Arada Kaldım Söz & Müzik: Zehra Belevi Ne Bir Ses Ne Bir Sis Söz & Müzik:...
  4. 2011  matraş çanta modelleri

2011 matraş çanta modelleri

matraş çanta 2011 matraş çanta modelleri işte sizee kullanabileceğinizz güzel ve şık çanta modellerii bebişlerimmmmmmm :D:D
  5. inci 2011 platformlu ayakkabı şıklığı

inci 2011 platformlu ayakkabı şıklığı

inci ayakkabı platformlu ayakkabılar inci platformlu ayakkabı 2011 ayakkabılar 2011 platformlu ayakkabılar,en güzel ayakkabılar,2011 platformlu ayakkabılar,platformlu ayakkabı şıklığı,güzel ayakkabı modelleri. inci 2011 platformlu ayakkabıları tezgahlarda yerini aldı. 2011 de yine çok zarif çok şık ayakkabılar sizlerin beğenisine sunuldu meleklerim.

Sayfayı Paylaş