İncil Ve Kuran Arasindaki Fark

Sevgili misafir,her kezin inancı kendinedir.Bunu yargılmak ne size nede başkasına düşer..Elhamdülillah bende müslümanım neye dayanarak inançsız olduğumun kanatine vardınız?Eğer müslümansanız size düşen görev;insanlığa müslümanlığı doğru şekilde tebliğ etmektir.Ayrıca inançsızlığımı size düşündüren ayet hangisi?Bana ayetlerle soru sorun lütfen

Son düzenleme:
Evet peygamberımız son peygamber ama bır ıfade de benı ısrayl oğlar gıbı hz ısaı yuceltı gıbı yuceltmeyn son peygamber oldu doğru ınanıyorum ama adem as ılk ınsan oldu ıcın daha önleme yada hz ısa allah kattında yukseldı hallea yasıyor yane peygamber ılk veıa son onleme deyl onlar mesaj anlamak ve allah ayrıcılık sevmez ben hz ısa sevıyorum hz yusuf ..... Hz muhamet mustafa da sevıyorum allah cok sevıyorum aklım bıraz karısık ama ben hangı ılk veıa son onleme deyl herkes allah yolu göstermek ıcın geldıler herkesı nayne sevıyorum ama en cok allah cok sevıyorum peygamber son geldı onleme deyl adem as ılk geldı daha onleme ılk yaratık ama ben once allah sonra peygamberler sonra melekler sonra annem bamam vatanım

Geri