İncir kürü ile hamile kalanlar bende hamile kaldim

Sosyolokum

Yeni Üye
Üye
İncir kürü ile hamile kalanlar bende hamile kaldim
İncir Kürü Kullananlar İncir Kürü İle Hamile Kalan Kadınlar Melekler Kulübü Üyelerine müjdem var
Arkadaslar merhaba hemen konuya girmek istiyorum istiyorum ben bu formdan çok bilgi edindim hamile kaldiginda bende paylasip yardımcı olmayi çok istedim. 1 sene boyunca yazz tablet kullandım 1 sene sonra biraktim dr kontrolünde bişey olmadığı ama yumurtlama olmadığı söylendi 6 ay 1 seneye kadar ancak vücudun hemdine geleceği belirtildi bu süre icinde sinirlerim boZulmadı değil internetten araştırmalarimdan sonra kuru incir kurüne başladım adetin 3 günü başladım hergun taze yaptım 6 tane inciri 3 su bardagi hazır suda 15 dk kaynattim suyu 2 ye boldum 1 bardagini gece yatarken 1 bardagida sabah ac karna içtim 21 gün böyle devam, 7 gun ara verdim 21 gün yine devam ettim. Bu arada esimede 1 yemek kaşığı pekmez geçirdim hergun o 21 gün içti kürün bittiği haftadan sonra adet haftamdi 2 günü gecikince kasigimda batmalar aşırı derecede gazlanmam oldu test alıp yaptım çok silik çıktı o gün bhcg için kan verdim 52.92 çıktı 2 gün sonrasında 280.4 oldu insallah rabbim herkese nasip eder suan 3 haftalikmis

incir kürü ile hamile kalın.jpg

henüz göremedim dualarinizi bekliyoruz:cheer2: :)

İNCİR KÜRÜ KULLANANLARIN YORUMLARI BURADA

KURU İNCİR KÜRÜNÜ NASIL HAZIRLARIM NASIL KULLANIRIM SARAÇOĞLU ANLATTI

Yaradanın yarattığı anadolu topraklarında yetişmiş içi tamamen çekirdeklerden oluşan incirin faydaları saymakla kesinlikle bitmiyor. Saraçoğlu özellikle yumurtlama döneminde yumurtlaması olan yumurtaları olgunlaşan ama bir türlü çatlaması gelişmeyen kadınların evel Allah bu kür ile halmile kalacaklarının altını çiziyor mutlaka kullanınız.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Arkadaslar merhaba hemen konuya girmek istiyorum istiyorum ben bu formdan çok bilgi edindim hamile kaldiginda bende paylasip yardımcı olmayi çok istedim. 1 sene boyunca yazz tablet kullandım 1 sene sonra biraktim dr kontrolünde bişey olmadığı ama yumurtlama olmadığı söylendi 6 ay 1 seneye kadar ancak vücudun hemdine geleceği belirtildi bu süre icinde sinirlerim boZulmadı değil internetten araştırmalarimdan sonra kuru incir kurüne başladım adetin 3 günü başladım hergun taze yaptım 6 tane inciri 3 su bardagi hazır suda 15 dk kaynattim suyu 2 ye boldum 1 bardagini gece yatarken 1 bardagida sabah ac karna içtim 21 gün böyle devam, 7 gun ara verdim 21 gün yine devam ettim. Bu arada esimede 1 yemek kaşığı pekmez geçirdim hergun o 21 gün içti kürün bittiği haftadan sonra adet haftamdi 2 günü gecikince kasigimda batmalar aşırı derecede gazlabmam oldu test alıp yaptım çok silik çıktı o gün bhcg için kan verdim 52.92 çıktı 2 gün sonrasında 280.4 oldu insallah rabbim herkese nasip eder suan 3 haftalikmis henüz göremedim dualarinizi bekliyoruz:cheer2: :)
Sizin problemiz neydi ???

adetin 3. günü başlıyorsun 21 gün devam ediyorsun 7 gün ara veriyorsun bende incir kürü ile hamile kaldım yumurtamın çeperi kalındı çatlamıyordu 7 haftalık gebeyim darısı isteyen herkesin başına olsun

adetin 3. günü başlıyorsun 21 gün devam ediyorsun 7 gün ara veriyorsun bende incir kürü ile hamile kaldım yumurtamın çeperi kalındı çatlamıyordu 7 haftalık gebeyim darısı isteyen herkesin başına olsun
Adet zamanı başlayıp yumurtlamaya kadar kullanıyorum Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah darısı benim başıma inşallah

Bir türlü hamile kalamıyorum diyenlerin de özellikle bu videodan bilgiler edinmeleri gerektiğinin altını çizmek istiyorum. Lütfen izleyiniz.

Son düzenleme:
Geri