İncir kürü nasıl hazırlanır saraçoğlu anlatımı

M

Misafir

Forum Okuru
İncir kürü nasıl hazırlanır saraçoğlu anlatımı
incir kürü, incir kürü kullananlar yapanlar nasıl yapılır, ne zaman başlanmalı, ile hamile kalanlar, faydaları, ibrahim saraçoğlu, hamile kalan varmı, tarifi, nasıl uygulanır, ilgili bilgilerin hepsi burada arkadaşlar


HAMİLELİĞİ KOLAYLAŞTIRAN İNCİR KÜRÜ YAPMALI MIYIM ?

Hamilelik artık eskisi gibi kolay değil. Sitemize 2007 yılından bu yana sürekli olarak yazarak şunu yaptım hamilemiyim, bunu yaptım hamilemiyim şeklinde ama saçma amma korku dolu bir çok mesaj geliyor. Bu konuyla birlikte bir kez daha altını çizmemiz gerekiyor ki hamilelik artık malesef o kadar kolay değil. Alternatif tıbbın mucizelerinden de kesinlikle faydalanmak gerekiyorincir kürü nasıl yapılır ibrahim saraçoğlu.jpg

SOĞAN KÜRÜ KULLANANLAR konusunu gördünüz mü ?

İNCİR KÜRÜ KULLANANLAR : Aslında büyük iş sizlere düşüyor bu incir kürünü kullanan birisi iseniz ve hamile kaldı iseniz lütfen ama lütfen bu kür için bildiğiniz özel durumlar, yapılış şekline dair ip uçları ya da bazı kadınlar zeytinyağlı incir kürü yapıyorlar onu yaptı iseniz bu konuyla alakalı bilgileri bizlere konunun altından yorum ile lütfen iletin. Belki de sizin sayenizde evlat hasreti çeken bir anne adayı daha bebeğine daha kısa sürede kavuşacak. Lütfen bunu bizden esirgemeyin olur mu ?


Kolay hamile kalmak için İncir Kürü Nasıl Hazırlanır ? :

Yumurta yani yumurtlama sayısı yeterince olmayan anne adaylarının bu kürü kullanarak yumurtlamalarında iyileşme sağlanması amacı ile bu incir kürü hazırlanarak uygulanacaktır. Özellikle bizim de yakınen takip ettiğimiz Sayın Profesör İbrahim Saraçoğlundan kolay hamile kalmak için incir kürünün nasıl yapılacağı ile ilgili bir tarif ve videosu var öncelikle sizlere bunu anlatarak başlamak istiyoruz.incir kürü nasıl yapılır.jpg
10 yıldır bebeği olmayan ve ilaçla tedavi alamayan Gül hanım ile ilgili Zahide Yetiş'in programına katılarak soru soran kişi yumurtalıklarının büyümediğini ya da yumurtalamasının olmadığını ifade etmişti. Bununla ilgili Sayın Saraçoğlu'nun verdiği cevabı sizlere veriyoruz. Bu yöntem tamamen bitkiseldir kullanıp kullanmamak ta size bağlıdır.

35 yaşındaki bir kadının adet görmesi gerektiğini, görmeyenlerin ise adet düzenleyici ilaç kullanması gerektiğinin özellikle altını çizdi. Yumurtaları gelişmeyen ve yumurtlama olmayanlar için bu kürü şu şekilde hazırlanarak kullanacağı hususunda bilgiler verdi.


kuru incir kürü ile kolay hamile kalanlar.jpg
İNCİR KÜRÜ TESTERE DİŞLİ ASLAN PENÇESİ kullanacaksınız. Bundan önce 21 gün kuru incir kürü kullanacaksınız ve suyunu içeceksiniz dedi. Günde de iki kere aslan testere dişli aslan pençesini de kullanacaksınız dedi. Videosunu ekleyeyim ve lütfen dikkatlice takip ediniz.


İNCİR KÜRÜNÜN HAZIRLANIŞINI ŞU ŞEKİLDE AÇIKLADI: 8-9 adet kuru inciri bıçakla ortadan ikiye ayırarak keseceksiniz ve bir kaba koyarak yarım litre suda kısık ateşte 7 dakika boyunca kaynatacaksınız. Kaynama tamamlandıktan sonra ocağın altını kapatıyorsunuz ve ılımasını bekleyerek sütüyorsunuz. İçinde bulunan incirler dahil olmak üzere aç karnına ( öğünlerden 15 dakika önce ) tüketeceksiniz. 21 gün boyunca sabahları bunu aç karnına içeceksiniz. Adet başlangıcında ya da bitiminde diye bir şey yok 21 gün kullanacaksınız ama tavsiye edilen şekil adetin bittiği tarihten itibarendir dediğini belirtti.incir kürü nasıl hazırlanır.jpg
21 Gün kullandıktan sonra bir hafta kadar ara vereceksiniz ve daha sonra bu küre tekrar geri başlayacaksınız dedi. Eğer aktarlardan alınan kuru incirlerin üzerinde pudra vari şeyler var ise mutlak suretle kesmeden önce elinizle ovalayarak bunları temizleyip sonra ortadan ikiye bölüp öyle kaynatın tercihen kaynama süresi 5-8 dakika olmalıdır dedi.
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
A

akılsız başım

Yeni Üye
Üye
ben denedim bunu bi defa tadı çok ağır olduu için çok midem bulandı dewam edemedim. başka kürler biliyo musunuz
 
K

kumsal67

Yeni Üye
Üye
soğan kürü uygulamaya başladım ardından kesınlıkle denıycem bebek için denemeye değer
 
B

bebeğimolduuuu

Forum Okuru
iNCİR kürü ile hamile kaldım kızlar. Ya kızlar bakın neyi nasıl düşünürsünüz bilemiyorum ama bu Saraçoğlu'nun Allah tuttuğunu altın eylesin zeval vermesin bu adama. Ben bu adamı sürekli olarak takip ediyorum hatta kendisine ulaşma şansım da oldu. Videodaki şeklinde anlattı ama adete 15 gün kala ben de soğan kürü yaparak uyguladım daha sonra ara verdim on gün ve burada yazılan şekilde kuru incir kürü uyguladım. Hiç yumurtlama yapamıyordum Doktoruma gittim bundan üç ay sonra yumurtlamalarımı kontrol etsin diye gözlerine inanamadı uzun zamandır bebek sahibi olmak istemiştim ama bi türlü yumurtalarım olmuyor du eşim de sürekli bebek istiyordu düşünün artık nasıl bir sıkıntı içinde olduğumu. Rabbim zeval vermesin bu adama bu kürü mutlaka ama mutlaka kullanın.

Ben bebek sahibi oldum şimdmi kızım 2 yaşında kolay hamile kaldım. Doktorun o yüz ifadesini hala düşünüyorum ve unutamıyorum. Sağlıklı bir bebek olmasına vesileolan bu adama nasıl dua ediyorum bir bilseniz anlatamam. Her şey bitkilerde ve yiyeceklerde saklı o kadar salakça besleniyoruz ve hazır tüketiyoruz ki ondan oluyormuş bunlar. Mevsiminin haricin de hiç bir şeyi de tüketmiyorum Allah cümlenize nasip etsin kızlar. Takip ediyorum burayı tşk.
 
SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Rabbim isteyen her kese nasip etsin. Evet biz de site olarak Sayın Prof Dr İbrahim Saraçoğlu'nun kürlerini takip ediyoruz ve elimizden geldiğince sizlere bunlar hakkında bilgiler de veriyoruz. Umarız diğer insanlara da bu kür kullanımı ile yardımcı oluruz. Teşekkürler yorumunuz için.
 
SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
İncir Gerçekten Mucize Bir Üründür, incirin çiçekleri kendi içine açılır ve kendi içine açar çiçeğini, O her bir tohum bir çiçektir aslında incirde. Bir inciri elinizde aldığınız zaman kendi içinde çiçeği olan bir buket almış gibi oluyorsunuz elinize. İncir varlığını tamamen sineklere borçludur. Döllenmeyi sinekler yapıyor ve incirin içindeki çekirdekleri tek tek döllüyor. Tabiki asıl hikmet te bunu taşıyan kuşlar. Kuşlar da bu işte büyük ölçüde etkendir. Bunu delerek yiyen kuşlar bunu taşıyıp dışkısı ile dışarıya atıyor ve incir her yerde oluyor.

İncirin bunun yanında bazı faydaları şu şekildedir.

Kansızlık için mutlak suretle kullanılacaktır. Kan yapıcı olarak çocuklarınıza ya da kendinize kuru ya da mevsiminde yaş olarak mullak suretle kullanacaksınız.

Sayın Saraçoğlunun iletişim maili var ulaşmak ve sormak istediğiniz her şeyi bitkilerle ilgili yarar sağladığınızı düşündüğünüz şeyleri saracoglu@profsaracoglu.com adresinden kendisine ulaştırabilirsiniz.

incir kürü ile hamile kalın.jpg
Hamile kalmayı kesinlikle kolaylaştırarak bronşite ve öksürüğe karşı anne sütünü arttırarak vücut direncini de yüksek ölçüde arttıracaktır. Sütüm gelmiyor diyenlerin de bunu yemelerini ya da kürü uygulamalarını kesinlikle tavsiye ediyoruz.

Eğer erkeklerde sperm morfolojisinde yani yapısal bir bozukluk var ise % 4 veya yukarıda bir değerde bir sıkıntı var ise yine bu kürü kullanarak morfoloji bozukluklarını da kesinlikle düzeltecektir. Bu durumda olan bir erkeğin kesinlikle doğal soya fasülyesinden yapılan e vitamini kesinlikle kullanmalısınız 400 mg kullanmayacaksınız 200 mg kullanarak bir ay ara vereceksiniz. Saraçoğlu böyle açıklamıştı.

İNCİR KÜRÜ YUMURTA ÇATLATIR : Özellikle 17 18 mm gelen ve bir türlü çatlamayan kişiler de yukarıdaki anlatıldığı şekilde hazırlanarak kullanmaları durumunda Allah'ın izni ile hamile kalmayı kolaylaştıracaktır.
 
Son düzenleme:
Üst