incir kürü uygulayıp hamile kalan varmı

bur-ay

Hamiş Melek
incir kürü uygulayıp hamile kalan varmı
bu kürü yapıp fayda görenler lütfen yazsınlar çok ihtiyacım var

ben kullandım 2 ay peş peşe ama bi sonuç alamadım ama yinede belli olmaz yumurtlama sorunu olanlarda etkili olduğu söyleniyor
ben 21 gün kullandın şimdi 7 günlük aradayım ilk başlarda sadece incir yaptım adetin 10. gününden sonra içine havuç attım ayın 30 .da ikinci 21 güne başlıcam bu sefer hep havuçlu yapim diyorumgaranti olsun diye çatlatmak için yani.

Nasıl uyguladiniz bunu tarif yazar mısınız
Bir litre kaynamakta olan klorsuz suya onbeş-onaltı adet kuru inciri ilave ediniz ve yirmi dakika ağzı kapalı olarak kaynatınız. Yirmi dakika tamamlandıktan sonra ılımasını bekleyiniz. Ilıdıktan sonra süzülür. üçe veya ikiye bölerek öğünlerden on-onbeş dakika önce aç karnına içilir. Bu kürün uygulaması, 25 gün uygulama+7 gün ara+25 gün uygulama şeklindedir. Bu formülün anlamı, iki defa yirmibeş gün uygulanır ve her yirmibeş gün tamamlandığında yedi gün ara verilecektir. Toplam uygulama süresi elli gündür. Uygulama sürelerine yedi günlük aralar dahil değildir. Her defasında günlük hazırlanması gerekir. Kuru incirleri bir kere koparıp veya bıçakla bir kez kestikten sonra kaynamakta olan suya ilave ediniz. Kuru incirlerin dışında beyaz pudrası varsa soğuk su altında önce yıkayıp sonra ilave ediniz.

Geri