İngilizce Çok Güzel Yeni Yıl Mesajları 2013

TİTAN

TİTAN

*Melekler Mekanı*
İngilizce Çok Güzel Yeni Yıl Mesajları 2013
Bu konu; İngilizce Çok Güzel Yeni Yıl Mesajları 2013 hakkında bilgiler vermektedir.Sevgili melekler, umutlarla dolu yepyeni bir yılı daha kucaklamamıza sayılı günler kala yılbaşı heyecanı ve coşkusu hepimizi sardı. Alışveriş merkezlerinden sokaklara kadar süslerle donatılan şu günlerde yılbaşı gecesi saat 00:00: 'ı gösterdiği dak,kakalarda sevdiklerinizle paylaşabileceğiniz çok güzel İngilizce yılbaşı kutlama mesajları yolluyoruz sizlere. Şimdiden iyi yıllar :D:D


yeni_yil-7f.jpg
Türkçesi

Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de umutlu, yine de sevgi dolu nice yıllara!

İngilizcesi

Brotherhood was born, his love of combining, perhaps still, perhaps tired, still happy, still hopeful, still full of love for many years!

Türkçesi

Yaşamın kaynağı Sevgi ise sevgi bir tutku, tutku bir amaç, amaç bir şeyleri birileriyle paylaşmaksa, paylaşmak dostluk, dostluk hatırlamaksa eğer hep aklımdasınız! Yeni yılda da dostluğumuzun daha da pekişmesi ve ebedi olması dileğimle daha nice mutlu yıllara!

İngilizcesi

The source of life Love is a passion of love, passion a purpose, the objective is to share something with someone, to share friendship, if friendship is to always remember mind! In the new year and further consolidated our friendship be eternal wish me many more happy years!

Türkçesi

Mutluluk bankasının sevgi şubesinde, 2013 no'lu hesabınıza, 365 gün daha yatırılmıştır Mutlu bir şekilde harcamanız dileğiyle MUTLU YILLAR

İngilizcesi

Bank branches in the love of happiness, 2013 No to your account, 365 days more were admitted Wishing you a happy way to spend HAPPY NEW YEAR

Türkçesi

Yine yeni bir yıl var kapımızda 2013 yılına gireceğimiz şu günlerde istediğiniz her şeyin gerçekleşmesi dileğiyle Geleceğinizi oluşturacak her yeni gün bir önceki günden daha güzel, isteklerinize uygun ve sizi mutlu edecek şekilde olsun! İyi Seneler!

İngilizcesi

There are still a new year in our door By 2013 we will enter everything you want to happen these days Wishing Create your future more beautiful every new day the previous day, according to your requests and you get to be happy! Good Years!

Türkçesi

YENİ YILDA; Hayatı tutabilmek, Sevgiyi kaçırmamak, Keşke dememek için düşlerini ikiyle çarp bu kez Ve onları gerçekleştirecek zamanı ayır kendine MUTLU YILLAR!!

İngilizcesi

In NEW YEAR; life to keep, not to miss love, I wish at this time, multiplied by two to avoid falling And allocate time to perform them yourself HAPPY NEW YEAR!

Türkçesi

2012 yılı acılarımızla, sevinçlerimizle geride kalacak 2013 daha fazla umut, daha fazla sevinç, daha fazla mutluluk getirsin Yaşamında güzel yıllar, mutlu yarınlar, gerçek dostluklar hep seninle olsun Yeni yılın sana ve tüm sevdiklerine sağlık, mutluluk, neşe, başarı, bolca para, sevgi ve huzur getirmesini dilerim Mutlu Yıllar!!

İngilizcesi

2012 with our pain, our joy will stay behind 2013 more hope, more joy, more happiness you bring In the life of beautiful, happy tomorrow, real friendships always be with you New year to you and all the loved ones health, happiness, joy, success, abundance of money, I wish to bring love and peace Happy New Year!

Türkçesi

Bembeyaz yağan kar, ne yaşanmışsa yaşansın örter geçmişin hatalarını Yeni bir gelecek sunar bize ve yeni bir başlangıç Yeni yılın tüm insanlığa ve ülkemize barış, mutluluk getirmesi dileğiyle yeni yılınızı kutlarım Her şey gönlünüzce olsun!

İngilizcesi

Pure white snow, what happened has happened get errors of the past covers Offers a new future and a new beginning to us New year to all of humanity and peace to our country, with the hope the new year bring happiness your congratulations Get everything by your heart!

Türkçesi

Yeni bir yıla girerken sevgi ve barış diliyorum Savaşların, acıların ve felaketlerin, geçip giden koca bir yıl gibi geride kalması umuduyla Nice Yıllara!

İngilizcesi

Entering a new year I wish love and peace Wars, suffering and disasters, such as one year behind her husband passed away in hopes of keeping Nice to years!
 
Üst