Etiketler:
  1. deryadeniz35

deryadeniz35 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

ingilizce eğitim yardım lütfeeennn

Konu, 'Egitim' kısmında deryadeniz35 tarafından paylaşıldı.

arkadaşlar üniversitede ingilizce okuyan var mıı ? İngilizcem orta düzeyde lisede öğrendiğim kadar işte. Hazırlık okuyarak üstesinden gelebilir miyim ki ? İngilizce okumayı hiç düşünmesem miii ?? :uhu:

ingilizce eğitim yardım lütfeeennn konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İlkyardımın Tanıtımı, Önemi, Eğitimi

İlkyardımın Tanıtımı, Önemi, Eğitimi

ilkyardım eğitimi slayt ilk yardımın tanıtımı ilk yardım tanıtımı yardım malzemelerini tanıtma malzemelerinin önemi İlkyardımın Tanıtımı, Önemi, Eğitimi Bir kaza ya da hayatı tehlikeye düşüren bir durumda, sağlık görevlilerinin yardımı sağlanıncaya kadar, hayatın kurtarılması ya da kazazedenin durumunun kötüleşmesini önlemek için, ilaç kullanılmadan yapılan uygulamalara ilkyardım denir....
  2. İlk Yardım Eğitimi Animasyonlu

İlk Yardım Eğitimi Animasyonlu

ilkyardım animasyon ilk yardım animasyon ilk yardım animasyonları ilkyardım animasyonları ile ilgili animasyonlar Arkadaşlar ülkemizde ilk yardımın ne kadar yetersiz olduğunu düşününce bu konunun çok faydalı olacağını düşündüm. infinity teknolojinin hazırlamış olduğu bu animasyon ile ilk yardım bilgilerinİ rahatça öğrenebilirsiniz. Animasyonlu İlk Yardım Eğitimi İçin Buraya Tıklayın.
  3. İngilizce - Alışverişte sizlere yardımcı olacak cümleler

İngilizce - Alışverişte sizlere yardımcı olacak cümleler

alışverişte kullanılan ingilizce alışverişte kullanılan ingilizce cümleler Bayanların vazgeçilmezi Alışveriş.. Peki ingilizce konuşmanız gerekirse ne olacak.. Hemen sölüyorum bu cümleleri not alıyorsunuz ve gittiğiniz ülkede hiç bir sorun yaşamadan alışverişlerinize kaldığınız yerden devam ediyorsunuz... Alışverişte sizlere yardımcı olacak cümleler May I help you? (Yardımcı olabilir...
  4. eğitim yardımlaşma bölümümüz

eğitim yardımlaşma bölümümüz

evet arkadaslar okumanın öğrenmenin yaşı yoktur sözüne canı gönülden katılıyorum.Biliyorumki bizim meleklerimizde eğitime çok önem veriyor ve kendilerin geliştirmek istiyorlar. genç yaşlı evli bekar okuyan okumaya hatta okuyamayan arkadaslarım ablalarım burda sorunlarımızı sorularımızı dile getirelim yardımcı olalım bilenler bilmeyenlere anlatsın hep beraber okuyalım okutalım ne...
  5. Yarım yamalak İngilizce mektup...

Yarım yamalak İngilizce mektup...

Eleman ingilizceyi sökmüş hahaha HELLO!CAN FRIENDIM.MY ABUZITTIN.. HOW ARE YOU FRIENDIM.ÇOLUK ÇHILDREN HOW.BEST'TIR INSALLAH. MY'A QUESTION SORARSAN BEST'IM ALLAH'A SÜKÜR.WORLD ISTE YUVARLANIP GOING'IM. MY MOTHER WHAT YAPING.KEYFI BEATIUFUL'DUR INSALLAH.EPEYDIR MY MOTHER'LE NO SPEAKING.EGER MY MOTHER'I SEE ÇOK SELAM SONG. LA FRIENDIM MY FATHER WHAT YAPING.GINE COFFEEHANEYEGOING MI? HE...

Sayfayı Paylaş