İnme sonrası kaynanasını kaybedenler üzgünüm benimde annem öldü

Likapam

Paylaşımcı Melek
İnme sonrası kaynanasını kaybedenler üzgünüm benimde annem öldü
Kızlar babam bayramdan 3 gün önce inme geçirdi hafif atlattı 2 gün hastanede yattık eve geldik bayram sonu tekrar pıhtı attı bu sefer sağ taraf gitti yavaş yavaş düzelecek inşallah pazar akşamı eşim kaynanamı hastaneye götürdü ben giderken gayet iyiydi gece aradım açmadı sonra 03.40 da eşim aradı annemi kaybettik dedi ben şok oldum bi tansiyonu vardı çünkü

İnna Lillah İnna İleyhi Raciun. Rabbim gani gani rahmet eylesin cümle geçmişlerimize. Rabbim taksiratlarını affetsin inşallah. Hayatım senin gibi bir bayram sabahı biz de babamızı Hak'ka uğrladık. Hayat bu, öleceğimizi bilerek yaşayan tek varlığız muhtemelen. Dİlerim ki Allah, bu dünyadan ahiretlerine azıklar gönderenlerden eyler bizleri ve bizden doğacak nesli.

Allah Tekrar Rahmet Eylesin Elfatiha.

Not: Kaynananın ismini soyismini yaz hayatım Fatiha gönderelim ona ve cümle geçmişlerimize inşAllah.

Son düzenleme:
İnna Lillah İnna İleyhi Raciun. Rabbim gani gani rahmet eylesin cümle geçmişlerimize. Rabbim taksiratlarını affetsin inşallah. Hayatım senin gibi bir bayram sabahı biz de babamızı Hak'ka uğrladık. Hayat bu, öleceğimizi bilerek yaşayan tek varlığız muhtemelen. Dİlerim ki Allah, bu dünyadan ahiretlerine azıklar gönderenlerden eyler bizleri ve bizden doğacak nesli.

Not: Babanın ismini soyismini yaz hayatım Fatiha gönderelim ona ve cümle geçmişlerimize inşAllah.
Allah razı olsun canım ama yanlış yazdın babama iki sefer inme geldi o hastanedeyken kaynanam rahmetli oldu

Not: Babanın ismini soyismini yaz hayatım Fatiha gönderelim ona ve cümle geçmişlerimize inşAllah.
Allah rahmet eylesin babana canım yeri mekanı cennet olsun inşallah kaynanamın sadece ismini yazayım ümmügül hepsine gitsin

Hakkını Helal et hayatım gece yarısı görünce ne bilim belki benim de babam vefat ettiğinden dolayı babaya odaklandım bilemiyorum. Tekrar Allah rahmet eylesin. Sen Kaynananın ismini ver niyet ettik bir fatiha gönderelim ona ve cümle geçmişlerimize hayatım.

Geri