İnofolic combi kullanan arkadaşlar yardım edin lütfen

K

Karadaglarinkiz

Forum Okuru
İnofolic combi kullanan arkadaşlar yardım edin lütfen

İnofolic combi nedir ne işe yarar melek kadınlar kulübü inofolic combi içeriği forum'da.​

Kızlar size bir şey danisacagim. İnofolic combi nedir nasıl kullanılır ne işe yarar? Sanırım kendimiz alabiliyoruz bunu doktor tavsiyesi olmadan dimi? Folik asit icerikliymis ve kullanan bir arkadaş hamile kalmış bu sayede. Yan etkileri filan var mı rahatlıkla kullanabilir miyim bende?

Merhabalar
Inofolic combi nedir ne işe yarar gibi soruların cevabını bu yazımız içerisinde bulacaksınız bu konu hakkında merak edenler de kullanacak olanlar ya da kullananlar yazımızın hemen altına yorum yapabilirler böylece merak edin arkadaşlarımıza da fikir olmuş olur. Ben şimdi inofolic combi nedir ne işe yarar bu konu hakkında size bilgi vereceğim. Hamilelik öncesinde özellikle kullanılan ve önemli bir etkisi olan folik asit hamile kalmaya yardımcı bir vitamin. Özellikle kadın doğum doktorları da hamile kalmak isteyen hastalarına folik asit başlarlar işte inofolic combi bir gıda takviyesi aslında ama içeriğinde folik asit var hiçbir yan etkisi bulunmayan bir gıda takviyesi olarak satın alınabilir. Bu ilaç herhangi bir hastalığın tedavisinde kullanılmamaktadır sadece bir gıda takviyesidir. Bu şekilde folik asit kullanarak birkaç ay içerisinde hamile kalan çok kişi var sizde doktorunuza danışarak folik asite başlayarak hamile kalma sürecinizi hızlandırabilirsiniz aynı zamanda folik asit hamile kaldığınızda bebeğinizin ihtiyacı olan tüm önemli vitaminleri ve mineralleri de karşılamaktadır. Hamile kalmak isteyenler özellikle aşağıdaki konuyu da incelesin ler "hamilelik öncesi ve sonrasında folik asit kullanmanın önemi."

Geri