inşaat

kız duymazlarmıı bommm diye patlamış ne çocuklar savrulmuştur etrafa ne çouklar hahahalittle allahh senin kocişinii bomlatmasın emiiii hahaha allah iyiliğini versin kızz ama ara verme her akşamm bak girip bakıyom yazmışınmı diye hahaha

hahahaha bu kiz ama komik yaff valla guldurdu beni... kizlar sizde guzel yorum yapmissiniz helal hahaha little diycek bisi bulamiyom sana aannemm senin hayel dunyan ne kadar genis sen senarist veya yazar olman lazim burda harcaniyosun hahahaha ama dedeni tutum mslh delikanlilara tas cikartirir hahaha senin deden gencken cuneyt arkin gibi biseydir simdi vala bu kiz cok allem yaa:D:D

Canim kusura bakma ama adli tibba sizin degil,aslinda tamircinin size dava acmasi gerekli.Kan ornegi almak icin bu yonten ne Allah askina.Adama dogru durust sorsaydiniz insanlar konusa konusa anlasir yani.Kopeginiz daha once bunu yapmiyor muydu,anlamadiniz mi?Adli tibbinda bunun insan degil kedi kopek dnasi oldugunu anlamasi gerekli.

Canim kusura bakma ama adli tibba sizin degil,aslinda tamircinin size dava acmasi gerekli.Kan ornegi almak icin bu yonten ne Allah askina.Adama dogru durust sorsaydiniz insanlar konusa konusa anlasir yani.Kopeginiz daha once bunu yapmiyor muydu,anlamadiniz mi?Adli tibbinda bunun insan degil kedi kopek dnasi oldugunu anlamasi gerekli.

kesinlikle katılıyorum bencede adli tıppın bunu ayrtetmesi lazmdı ve ayrıca hayaya tekme atmakta nedir şaşırmışisınız siz

fiuuuuuuuuuuuuuu:D muhteşem bir hikaye daha:D bence artık bi yönetmene mail atmanın zamanı geldi nedersin little? siz jackass programını yapın ailecek süper olur yıkıp geçersiniz:D little deden favorim bunu hiçbişey değiştiremez tam bir türk erkeği kendisi hahaha hayalara tekmeyi yediği için ustada artık ustalığını yitirmiş oldu böylece hahaha

Kız alemsin yaa hergün hergün nerden buluyosun bu aksiyonları :D:D Hayatını yazsan roman olur aksiyonsuz günün yok valla :hhh:

Senin dede de ne dedeymiş anlamadım gitti valla eski toprak diye boşuna demiyolar :D:D Senin dede eskinin eski toprağı heralde :hhh:

Sen bizi bu hayal dünyanla güldürüyosun Allahta seni güldürsün :D:D

Bir sonraki aksiyonda görüşmek dileğiyle :hhh: Arayı uzatma haa hahaha

Geri