1. Angel_tears

  Angel_tears Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  25 Ağustos 2008
  Mesajlar:
  1.737
  Beğenilen Mesajlar:
  10
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  İnsan hiç yaşamadığı bişeyi özler mi

  Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında Angel_tears tarafından paylaşıldı.

  İnsan hiç yaşamadığı birşeyi özler mi? Tadmadığı bir duyguyu özler mi? Gözleri kapalıyken kurduğu hayallerden yaşantıları özler mi?
  Geceleri yattığında saçını okşayan birinin kollarında uyumayı, yatarken o tarafa bu tarafa döndüğünde yanında bir beden olduğunu hissetmeyi, sabah uyandığında yanında bir nefesin olduğunu bilmeyi insan hiç yaşamasada özler mi?

  Bütün birgün çalışıp yorulmayı ve eve geldiğinde seni izleyen bir çift gözün, ufacık bir öpücüğün, sıcacık bir dokunuşun bütün yorgunluğunu almasını insan hiç tadmasada özler mi?

  Yılbaşı gecesinde, sevgililer gününde sevgi dolu sözcükleriyle, tutku dolu dokunuşlarıyla, ateşini sönündürürcesine seni senden alırcasına öpüşmelerle bir geceyi devirmeyi insan hiç yaşamasada özler mi? Sabah gecenin yorgunluğunun verdiği mutlulukla uyanmayı insan hiç yaşamasada özler mi?

  Elini sıkıca tutup hastalıkla ve sağlıkta, iyi günde ve kötü günde ölene kadar yanında olacağına dair söz vermeyi insan özler mi?

  Eğer onu cok seviyorsan, varlığı dünyalara bedel ise insan onunla olacak olan yaşanacak olan iyi kötü herşeyi özler.. Gercekten özler mi?   
İnsan hiç yaşamadığı bişeyi özler mi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. insan hiç sevgisini saklar mı?

  insan hiç sevgisini saklar mı?

  erkekler neden duygularını saklar İnsan hiç sevgisini saklar mı? Ya sizce? Hayır, canım kim saklıyor alenen yaşanan hasret çeken, çektiren bir sevda yaşanıyor. Yok, yok yanlış… Yaşanmış ama bitmemiş ve bitmeyecek. Küçük bir kıvılcım bekliyor alev almak için hani dokunsanız parlayacak. Hele böylesine cesur bir kızla sevgisini böylesi savunup söyleyen bu işi de erkeğin elinden alan...
 2. hiç imkansızı sevdiniz mi?

  hiç imkansızı sevdiniz mi?

  hiç imkansızı sevdiniz mi?
 3. Hiç Sevdin mi Sen..!

  Hiç Sevdin mi Sen..!

  sen hic duydun mu başka bir yüreği kendi göğsünde atar gibi üzüLdün mü yanakLarından süzüLdü mü hiç bir başkasının gözyaşLarı yabancı hıçkırıkLar geLip düğümLendi mi göğsünde düşündün mü geceLeri senin oLmayan rüyaLar gördün mü senin oLmayan birini sevdin mi gökyüzüne baktın mı yıLdızLar düştü mü güneş doğdu mu her gecenin sonunda uyandın mı başka birinin sabahına hiç sevdin mi sen duydun...
 4. Hiç Ölmeyi Diledin mi...?

  Hiç Ölmeyi Diledin mi...?

  Hiç ölmeyi diledin mi? Ruhunun derinliklerinden gelen Toprağın çağrısını duyduğunda Hiç boyun eğmeyi istedin mi? Aydınlık sabahları bırakıp Nemli odalarıma konuk edilmeyi bekledin mi? Karanlık ve küf kokusu içinde çürümeyi? Hiç ölmeyi diledin mi? Kendini terk edilmiş bir harabe gibi hissettiğinde Senin için açılmış kollarıma atılmayı Herşeyden çok istedin mi? Seni yalnızlığa itenlerin...
 5. İnsan neden her zaman geçmişini özler...?

  İnsan neden her zaman geçmişini özler...?

  Çok merak ediyorum ben biz insanlar neden geçmişimizi özlüyoruz? Yaşadığımız anın kıymetini bilmiyoruz sonrada o günleri özlüyoruz sizce neden bu böyle? Yorumlarınızı bekliyorum melekler. Şimdiden herkese teşekkürler..

Sayfayı Paylaş