İnsan neden her zaman geçmişini özler...?

RefRa

Daimi Üye
Üye
İnsan neden her zaman geçmişini özler...?
Çok merak ediyorum ben biz insanlar neden geçmişimizi özlüyoruz? Yaşadığımız anın kıymetini bilmiyoruz sonrada o günleri özlüyoruz sizce neden bu böyle? Yorumlarınızı bekliyorum melekler. Şimdiden herkese teşekkürler..

herkes aynı deil bazen geçmişte öyle olaylar vardırki silmek istersin hiç hatırlamamak ama ne mumkun dönüp dolaşıp seni buluyo sen nekadar kaçmak istesende nafile geçmişimdeki o yıllara keşke reset atsam ne güzel olur:D acaba varmı böle bişey:D

ben gecmişimiii özlemem yaa o yoktuuu gecmişimdee oysaa şimdiii varr ben gelecegiii istiyorummm canımmm benimmm ...

herkes aynı deil bazen geçmişte öyle olaylar vardırki silmek istersin hiç hatırlamamak ama ne mumkun dönüp dolaşıp seni buluyo sen nekadar kaçmak istesende nafile geçmişimdeki o yıllara keşke reset atsam ne güzel olur:D acaba varmı böle bişey:D

cokk dogruu demişin tatlımm:ehi:

bende pek özlemiyorum geçmişimi. Yani bazı anları özlüyorum. annemin ve dedemin hayatta olduğu günleri... Hayatta en çok sevdiğim iki insandı onlar ikisini de kaybettim...

kendi adıma söyliim şimdi fiziksel yaşımla çeliştiğim için..ruhum hala çocuk ama şımarma ve heyecanlanma lüksüm kalmadı..olgunluk bekleniyor..teyze modunda gibi hissediyorum kendimi..teyze değilim ben ablayım abla:))

Geri