Etiketler:
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.301
    Ödül Puanları:
    113

İnsan sevgisi ile ilgili güzel sözler

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

insan sevgisi ile ilgili sözler sevgi ile ilgili güzel sözler insan sevgisi atasözleri anne sözleri Her sevginin başı ilk olarak insanları sevmekle başlar insanları sevmeyen ne kendini sever nede yaşamayı.Bakalım atasözleri ve özlü sözleri söyleyenler bu konuda bizlere ne gibi şeyler söylemişler

* Anasının bastığı yavru incinmez
    * Kadın getir,bey doğursun
    * Anam olsa da taştan olsa
    * Ananın dostu damat,babanın dostu evlat
    * Ana kucağı,cennet bucağı
    * Ana hakkı ödenmez
    * Kahraman ,anadan doğar,at kısraktan
    * Ananın hayır duâsı,babanın bedduâsı tutar
    * Ana ile kızı kavga etmiş,aklı olan inanmamış
    * En yüksek sevgi Allah sevgisi,en iyi sevgi anne sevgisi

2. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

melek merhaba muck muck
    site çok güzellllll muck muck

İnsan sevgisi ile ilgili güzel sözler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yeşilay Haftası İle İlgili Güzel Sözler

Yeşilay Haftası İle İlgili Güzel Sözler

yeşilay haftası yeşilay haftası ile ilgili güzel sözler ile ilgili güzel sözler özlü özlü 1-7 Mart tarihleri yeşilay haftası olarak kutlanır.Yeşilayla ilgili sözleri paylaşarak bir nebzede olsa bende bu önemli ve anlamlı haftaya katkıda bulunmak istedim:) İçki bütün kötülükleri anasıdır İçki güldürür, süründürür, öldürür İçki sağlığın düşmanıdır İçki kötülükler doğurur İçki aile...
  2. Kitap Okumanın Önemi İle İlgili Güzel Sözler

Kitap Okumanın Önemi İle İlgili Güzel Sözler

kitap okumanın önemi atatürk ün kitap okumakla ilgili sözleri atatürk ün ile ilgili sözleri kitapla okumakla sözler Kitap okumanın önemi ile ilgili sizlere ünlü kişilerin söylemiş olduğu sözleri sunuyorum. '' Ölünce unutulmak istemezseniz, ya okumaya değer eser yazın veya yazılmaya değer işler başarın.'' Benjamin Franklin "Yasalar ölür, kitaplar ölmez." Bulwer Lytton "İyi...
  3. Nevroz Bayramı İle İlgili Kısa Güzel Sözler

Nevroz Bayramı İle İlgili Kısa Güzel Sözler

baharla ilgili güzel sözler Tabiat ile iç içe, kucak kucağa yaşayan, toprağı “ana” olarak vasıflandıran Türk’ün düşünce sisteminde “baharın gelişi” elbette önemli bir yere sahip olacaktı. Nevruz, Türk dünyasının kuzeyinden güneyine, batısından doğusuna kadar uzanan engin coğrafyada yaşayan toplulukların pek çoğu tarafından yaygın olarak kutlanan bahar bayramıdır. Bütün bayramların dinî ve...
  4. Anne Sevgisi İle İlgili Şiirler

Anne Sevgisi İle İlgili Şiirler

Anne Sevgisi İle İlgili Şiirler arıyorum ben bu konuda yardımlarınızı esirgemeyin.
  5. Baba Sevgisi İle İlgili Şiirler

Baba Sevgisi İle İlgili Şiirler

Baba Sevgisi İle İlgili Şiirler arıyorum ben biriniz bana yardımcı olun:)

Sayfayı Paylaş