insight şampuan kullananlar

S

sln cls

Forum Okuru
selamlar geçen kuaförümün önerdiği ve daha önce hiç duymadığım ve kullanmadığım bir ürün olan insight şampuan ve saç kremini aldım. Farklı özellikle şampuanları var ama saçım boyalı ve röfleli olduğu için boyalı saçlardan daha çok işlem görmüş saçlar için olanını tavsiye etti kuaförüm.. Organik bir ürün olduğunu ve içinde kimyasal bir içerik bulunmadığını söyledi kendisi henüz bir kere kullandım tabi olumlu yada olumsuz yorum yapmak için henüz çok erken aranızda bu markanın ürünlerini kullananlar varsa yorumlarını merak ediyorum.

evet ben kullanıyorum daha önce farklı bir markanın ürünlerini kullanıyordum benim de kuaförüm ısrarla kullanmamı söylemişti ben bakım maskesini almadım sadece benimde saçım işlem gördüğü için işlem görmüş saçlar için şampuanını ve kremini aldım bir süredir kullanıyorum sadece şampuan kullanmak bana yetmiyor çünkü saçı sertleştiriyor ama kremini kullanırsanız saçınız yumuşacık oluyor ürün organik olduğu için çok ilgimi çektiği için kullanıyorum ayrıca daha önce kuaförüme gittiğimde boya yada röfle sonrası bu şampuan ve kremi saçıma kullanıyorlardı o yüzden önden bir fikrim oluşmuştu. ürün bir kiloluk olduğu için ayrıca ağız kısmı pompalı olduğu için oldukça kullanışlı ve bereketli bir ürün;)

Hayatimda gordugum en kotu sampuan markası. Kuaforumun onerisiyle aldim. Kuru saclar icin Şampuan, onarıcı saç kremi, saç maskesi ve serumu olmak uzere 4 farkli cesidini aldim. Rezalet otesi. Saclarim daha beter oldu. Asla tarayamaz hale geldim. Kurudugunda semsert takir takir bi sacim oldu; ki benim sacim orielliyken bile yumuşacık puf puftu. Market sampuanlari buna bin basar. Kesinlikle tavsiye etmem.

Vallahi arkadaşlarım bir haftadır kullanıyorum bende pek beğenmedim hiç ama hiç tavsiye etmiyorum. Yine de siz bilirsiniz iyicene araştırın isterseniz. Bu nası şampuan yaaa iyi gelen hiç oldu mu yazar mısınız lütfen

Yani ben de kullanıyorum ama memnuniyetsizliğim yok tam olarak nasıl bir memnuniyetsizliğiniz var kızlar yani neyini beğenediniz onu anlamadım gayet güzel bi ürün

Ben ürünü kullandım gerçekten güzel tavsiye ediyorum kızlar bi prospektüsünü okuyun ona göre kullanın isterseniz hemen çamur atmayalım benim hoşuma gitti piyasadaki bir çok üründen daha kaliteli çokta pahallı değil zaten

Geri