Etiketler:
  1. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    824
    Ödül Puanları:
    113

Instagram Duvarlarınızı Süslemek İçin Size İlham Kaynağı Olsun

Konu, 'Tatlı Evim' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

Instagram Duvar Süsleri

Evinizin dekorasyonunu kendiniz yapıp ortaya çıkan harika sonuçla gururlanmak istemez misiniz?

Evinizi dekore ederken nereden ilham alacağınız hiç belli olmaz. İlham kaynağınız kimi zaman bir kafenin dekorasyonu kimi zaman internette gördüğünüz bir fotoğraf bile olabilir. Belki yaratıcı sıradışı bir öğrenci evi belki de bir film seti..

Instagram hayatımızda o kadar büyük rol oynuyor ki dekorasyon için küçük tüyolar hatta dekorasyon fikirleri alabileceğimiz bir platform olarak da görülebilir.Burada paylaşılan fotoğraflardan esinlenerek evinizi kendiniz bile dekore edebilirsiniz. Bu hem ortaya çıkan sonuçla müthiş gurur duymanıza hem de iyi bir terapiden çıkmışcasına rahatlamanıza yardımcı olacaktır.

Instagram Duvarlarınızı Süslemek İçin Size İlham Kaynağı Olsun konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İlhan İrem-olanlar olmuş

İlhan İrem-olanlar olmuş

Giderken bıraktığım Asmalar üzüm olmuş. Yerlerde bütün kollar Bütün bağlar bozulmuş. Ben mi geç kaldım yoksa, Mevsimler mi soğumuş? Görmeyeli buralara Olanlar olmuş,olanlar olmuş... Giderken bıraktığım Gökyüzü toprak olmuş. Yıldızlar, çakıltaşı, Güneş bir yaprak olmuş Ben mi yaşlandım yoksa Dünya mı alt üst olmuş? Ben gideli buralara Olanlar olmuş,olanlar olmuş... Kalsaydın yokluğunla...
  2. Yaz davetlerinizde masalarınızı süslemek için öneriler

Yaz davetlerinizde masalarınızı süslemek için öneriler

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Fotoğraflarınızla Duvarlarınızı Süslemek İstemez misiniz?

Fotoğraflarınızla Duvarlarınızı Süslemek İstemez misiniz?

Duvar Dekorasyon Örnekleri Duvar Dekorasyonu Önerileri Rengarenk Resim Çerçeveleri Duvarlarınızı ölümsüzleştirdiğiniz anılarınızla süsleyin Fotoğraf çekmayi ve çektirmeyi çok seviyorsanız neden duvarlarınızı onlarla süslemeyesiniz ki...Farklı tarz ve modellerde, rengarenk çerçevelerle anılarınızı evinizin dekorasyonunda kullanabilirsiniz.Yeni doğan bebeğinizin odasını doğum anından...
  4. İlham tek başına bilgi kaynağı olabilir mi?

İlham tek başına bilgi kaynağı olabilir mi?

Salih ve takva sahibi kimselerin ilhamı İlim sayılabilir mi? Bir başka ifadeyle İlham İlim için bir kaynak sayılabilir mi? Ehli Sünnet Vel Cemaatin İnancına göre İlmin vasıta ve kaynakları üçtür. Bunların dışında ilme vasıta olacak başka bir şey yoktur. Bu üç yolun dışında elde edilen herhangi bir şey zan ifade eder. Sözünü ettiğimiz üç vasıtayı sıralayabiliriz. 1- Sağlam olan beş...

Sayfayı Paylaş