İnstagram hesabı geçici bir süre nasıl kapatılır?

*MeleK*

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
İnstagram hesabı geçici bir süre nasıl kapatılır?
Sosyal medya ağlarından biri olan instagram, gün geçtikçe popüler olmaya devam ediyor. Daha önce yine en çok kullanılan sosyal medyanın başın da gelen facebook da hesabı geçici bir süre kapatma özelliği olduğunu biliyorduk. Fakat instagram da bu özellik ne yazık ki yoktu ve sadece hesabı silme özelliği bulunuyordu. Bir süre önce intagramda da aktif hale gelen hesabı dondurma, geçici olarak kapatma özelliği hesap kullanıcıları mutlu etti.

Bazı özel nedenlerden dolayı, instagram hesabınızı bir süreliğine dondurup kapatmak istiyorsanız bunun için size izlemeniz gereken yollar hakkın da gereken bilgileri paylaşıyoruz.

Öncelikle hesabınızı geçici olarak kapatmak istiyorsanız bu adrese gitmeniz gerekiyor. Kullanıcı bilgileriniz ile giriş yaptıktan sonra izlemeniz gereken adımlar ise şöyle;

instagram-hesabi-gecici-olarak-kapatma.jpgHesabınınıza giriş yaptıktan sonra sayfanın sağ alt köşesin de "hesabımı geçici olarak kapat" seçeneğini tıklamanız gerekiyor. Bunu yaptıktan sonra önününe hesabınızı neden geçici kapatmak istediğiniz şeklinde sorular geliyor. Size uygun olanı cevaplamanız yeterli olacaktır.

Diyelim ki hesabınızı geçici bir süre kapattınız ama bir süre sonra tekrar instagrama giriş yapmak ve paylaşımlar da bulunmak istiyorsunuz peki bu durum da ne yapmalıyım derseniz oda çok basit;)

Yine bu adrese giderek instagram hesabınıza kullanıcı bilgilerinizle birlikte giriş yaparak kaldığınız yerden tekrar intagramda paylaşımlar da bulunmaya devam edebilirsiniz.

Yalnız burada önemli bir bilgide bulunmak isterim ki eğer hesabımı sil seçeneğini seçerseniz bunun geri dönüşü yoktur hesabı sildiğiniz için açılması gibi bir durum söz konusu değildir. Sadece geçici bir süre kapatılan hesaplara geri dönüş söz konusudur bunu göz ardı etmemenizi tavsiye ederim.
 
Üst