Instyler Saç Şekillendiricisi

Bende reklamlardan etkilenerek aldım dönen başlık sayesinde daha kolay şekilleneceği ve sıkışıp çekiştirmeyeceğim için kopmalar ve saça zarar vermeyeceğini düşündüm.Malesef istediğim gibi çıkmadı.Ayrıca ürünün kalitesini de beğenmedim.Saçlarımı o dakika kurutup keçe gibi yaptı .Ben tavsiye etmiyorum paranıza yazık..Benim saçlarım düz ama fönlü gibi dursun istedim çabuk şekil alan bir saç yapısı 1-2 kez üstünden geçsem şekle girer sandım ama öyle göründüğü gibi değil..Ben sırf uyarı olsun diye bu mesajımı yazıyorum ama sanırım bu tarz mesajlar işlerine gelmediği için siliyorlar.Bende yorumlardan da etkilenip alma kararı vermiştim.Ama işlerine gelen yorumları yayınlıyorlar..

Sitemizde yer alan konu yorumları ve ziyaretçi mesajları, hakaret içerikli olmadığı sürece asla ve asla silinmez...

Sitemiz, her hangi bir firmaya ve markaya bağlı olmadığı gibi tüketici şikayetlerine ve tüketici yorumlarına önemle hassasiyet gösterir ve şekil "A"da da görüldüğü gibi mesajlara onay verir.

Sevgilerimizle...

Meleklermekani.com

sakınnn ama sakın almayınnn çok kötü yppıoo fırçası saçı fena halde kabartıoo berbat bi alet sakn denemedn almynn kızlarrrrrr

bende kesinlikle tavsiye etmiyorum benim normal düzleştiricim bundasn daha ii tam yarım saat bir tutam saç üstünde
düzleştirme yaptım ama düzleşmedi kesinlikle tavsiye etmiyorum paranıza yazık..

Kızlar olumsuz yorumlara rağmen ve tüm saç şekillendiricilerin saça zarar verdiğini bile bile ben aldım, sırf meraktan denemek için, daha yeni kullanıyorum. Açıkcası kutusunu açtığımda bende hayal kırıklığına uğradım, hele resimlerdeki gibi olmadığını görünce üzüldüm. resimlerde pürüzsüz ve ağır gibi gözüken ürün gerçekte döner başlığında ufak tefekte olsa pürüzleri olan hafif bir ürünmüş, eve gelir gelmez denedim, fena değil. Ama fönlü gibi de yapmıyo, saçıma uzun vadede zarar verebilir gibi ama ben temiz ve kuru saça çok az uyguladım işe yaradı gibi, en azından kalın telli ve normalde kabarık olan saçımı fırçayla kurutmuşum havası vererek yatırtırdı. Büyük beklentisi olanlar almasın, saçı zor şekil alanlarda almasın derim, saçı yıpratabilir.

Aman ha arkadaşlar almayın insteyler! ilk çıktığında ablama ve bana olmak üzere 2 tane aldım aptallık edip acayip kabarttı tiftik keçisine dönüyorum her seferinde:( aldanmayın.En iyisi kuaförde haftada 1 fön çektirip taa bitlenene kadar yıkamamak:D

bende almaya karar vermiştim ama bu yorumu gördükten sonra vazgeçtim acil düzleştiriviye ihtiyacım var...

bende aldım hiç memnun değilim tavsiye etmem ne ısınıyor ne düzleştiriyor bence almayın gerçekten paranıza yazık :(

Geri