1. Kayıtsız Üye

  Kayıtsız Üye Forum Okuru

  İnternetin Anlamı nedir biliyor musunuz

  Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

  Hiç düşündünüz mü bazen merak ettiğimiz konularda bilgi sahibi olmak için girdiğimiz, bazen can sıkıntısını atmak için, bazen de eğlenmek ve zaman kaybetmek için girdiğimiz İnternetin Anlamı nedir diye? Ben düşündüm ve merak ediyorum İnternetin Anlamı nedir?

   
 2. TİTAN

  TİTAN Forum Okuru

  İnternetin Anlamı Nedir

  İnternet Nedir  İnternet bir iletişim ağıdır. Bu ileitşim ağına bir çok blgisayar sistemi bağlıdır ve bu sistem dünya çapında çalışmaktadır. İnternet teknolojisi yardımıyla pek çok alandaki bilgilere insanlar kolay, ucuz, hızlı ve güvenli bir şekilde erişebilmektedir.
   
İnternetin Anlamı nedir biliyor musunuz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Barış işaretinin ne anlama geldiğini biliyor musunuz?

  Barış işaretinin ne anlama geldiğini biliyor musunuz?

  barış işareti barış işareti anlamı simgeleri işaretinin anlamı Arkadaşlar şavaşa hayır olarak bilinen bir simge var hepiniz biliyorsunuzdur.Bu simgeye hem barış işareti deniliyor hemde savaşa hayır diye biliniyor.Ben hep merak ettim acaba neden bu işaret.Tamam adı barış işareti ama nerdne geliyor.Neden bu simge.Nerden geliyor??Sizde merak ediyorsanız buyrunuz:) Bugün barış simgesi...
 2. Boğaz Kavgası Deyiminin Anlamı nedir biliyor musunuz

  Boğaz Kavgası Deyiminin Anlamı nedir biliyor musunuz

  Merhaba arkadaşlar size bir sorum olacak acaba Boğaz Kavgası Deyiminin Anlamı nedir biliyor musunuz biliyorsanız bana da yazın lütfen!
 3. Rumeysa isminin anlamı nedir biliyor musunuz

  Rumeysa isminin anlamı nedir biliyor musunuz

  Selam kızlar ben geçenlerde bir isim duydum çok değişik geldi kulağıma ve hoşuma da gitti acaba Rumeysa isminin anlamı nedir biliyor musunuz?
 4. Burnunun Dibinde Deyiminin Anlamı nedir biliyor musunuz

  Burnunun Dibinde Deyiminin Anlamı nedir biliyor musunuz

  selam kızlar ben bir deyim duydum ve anlamını gerçekten de merak ediyorum acaba Burnunun Dibinde Deyiminin Anlamı nedir bu deyimin açıklamasını yapacak olan bir arkadaş inş vardır aranızda.
 5. Google Ne Anlama Geliyor Biliyor musunuz ?

  Google Ne Anlama Geliyor Biliyor musunuz ?

  Bu konu; google ne demek anlamı hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, milyonlarca insanın bilgisyarın başına geçtiklerinde sürekli gördükleri ve kullandıkları Google kelimesinin anlamını kaçımız biliyoruz ? Mesela siz biliyor musunuz ? Bilmeyenler, merak edenler ve ş uanda "Aaa harbiden bu google ne demek ? " diye düşüneneler için işte Google kelimesinin anlamı...:D:D...

Sayfayı Paylaş