1. EspanOL

  EspanOL Forum Okuru

  İnternette halk günü toplantısı

  Konu, 'Bilim ve Teknik' kısmında EspanOL tarafından paylaşıldı.

  < Konu Resmi..>

  Rize Valisi, internetten vatandaşın derdini dinledi..

  Rize Valisi Kasım Esen, halk günü toplantısında, internet üzerinden vatandaşların sorularını görüntülü ve sesli yanıtladı.

  Valilikteki toplantıda Esen, internet kafe sahiplerini kabul ederek, sorunlarını dinledi.

  Esen, internet kafe sahiplerine, okulların tatile girmesiyle iş yerlerine gelecek öğrencilerin yasak sitelere girmemesi uyarısında bulundu.

  Vali Esen, toplantıya katılamayan vatandaşların taleplerini de ''valilik_halkgunu@hotmail.com'' internet adresi üzerinden görüntülü ve sesli takip etti.

  Vatandaşların sorunlarını dinleyen Esen, daire müdürleri ile görüşerek yapılabilecekler hakkında vatandaşlara görüntülü ve sesli bilgi verdi.

  Çağdaş bir yönetimin gereği olarak bu uygulamayı başlattıklarını belirten Esen, şunları kaydetti:

  ''Daha önce vatandaşlarımızla yazışmalı olarak internet üzerinden görüşüyorduk. Daha sağlıklı bilgi alış verişi için, daha sıcak bir diyalog için görüntülü ve sesli uygulamayı da başlattık'' dedi.

  Rize'nin 11 ilçesinin bulunduğunu belirten Esen, ''Bütün vatandaşlarımız, düzenlemiş olduğumuz halk günü toplantılarına ilçelerimizin uzak olması nedeniyle katılamıyor. Biz de çağdaş yönetimin gereği interneti kullanarak, vatandaşlarımızın sorunlarını çözmeye gayret ediyoruz'' diye konuştu.

  Sesli ve görüntülü halk günü toplantısının Türkiye'de bir ilk olduğunu ifade eden Esen, uygulamanın vatandaşlara kolaylık sağladığını kaydetti.   
İnternette halk günü toplantısı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Çocuğunuzla Başbaşa Karne Toplantısı Yapın

  Çocuğunuzla Başbaşa Karne Toplantısı Yapın

  okul öncesi karne süsleri karne süsleri ÇOCUĞUNUZLA BAŞBAŞA KARNE TOPLANTISI YAPIN! Yazan: Esra Tüzün Psikiyatrist Dr. Arif Verimli çocuklardaki karne sendromuyla ilgili soruları yanıtladı... Karne başarısı çocuk için hayat başarısı anlamına mı gelir? Karne başarısı, çocuk için küçük yaşlarda bir hayat başarısından çok, bir beğenilme ve seçilme duygusu anlamı taşırken; ilerleyen...
 2. Bol Gazlı Belediye Başkanlığı Toplantısı :)))

  Bol Gazlı Belediye Başkanlığı Toplantısı :)))

  komik videolar komik video izle Sevgili melekler, ABD'de bir belediye başkanlığı toplantısındayız. Herkes büyük bir ciddiyet içinde işine devam etmeye çalışırken mikrofonlardan yankılanan yellenme sesi, toplantının tüm havasını bozuyor. Tabi videodan gazı kimin kaçırdığını anlamak imkansız ama yakın çekimde görülen bayan görevliden de şüphelenmedim değil hahaha...

Sayfayı Paylaş