İnternetten Tarot Falı Baktıranların Yorumları

Arzummm2

Yeni Üye
Üye
İnternetten Tarot Falı Baktıranların Yorumları
Arkadaşlar geçen gün bir başlık açmıştım. Arkadaşımın yamibadan tarotçu asuya tarot baktırıp gerçekçi bulduğunu ve bununla ilgili sorularımı sormuştum. Ne yazık ki yanıt alamadım. Bugün ise bu soruyu daha geniş bir biçimde sormak hem de genel bir fikir almak istiyorum. Sizce sanal ortamlarda bakılan tarot gibi katina gibi falların yorumlarının bir gerçekçiliği olabilir mi? Böylesi bir çok uygulama ve site mevcut sizce bunların gerçekten doğru yorumları olabilir mi?
*Dipnot; arkadaşlar burada falın gerçekliğini değil de fal baktıran, baktırmış arkadaşların yorumlarını merak ediyorum.

Ya neden böyle reklam yapıyorsunuz neyi merak ediyorsunuz. Birileri merak edecek te siz link mi vereceksiniz ? Böyle ucuz numaraları artık yapmayın ya hiç komik değil !

Ya neden böyle reklam yapıyorsunuz neyi merak ediyorsunuz. Birileri merak edecek te siz link mi vereceksiniz ? Böyle ucuz numaraları artık yapmayın ya hiç komik değil !
Beni yanlış anlıyorsunuz. Neden reklam yapayım? Ben de bir çok kadının merak ettiği bir konuda fikir almaya çalışıyorum ve yaşadığım bir örneği veriyorum. Bu sitelerin bana reklam yaptırmaya ne ihtiyacı var zaten bir sürü kişi reklamını yapıyor. Ben sadece fikir almaya bu konuda bir şeyler öğrenmeye çalışıyorum.

Ayrıca sorumda özellikle belirttim "baktıran ya da baktırmış kişiler" diye. Baktırmış kişi neden link sorsun ki zaten yapmış yapacağını.

Peki dediğiniz gibi olsun. Baktırmadığım için size yardımcı olamayacağım. Baktıranlar yorum atabilirler. Başlıkta düzenlendi...

Peki dediğiniz gibi olsun. Baktırmadığım için size yardımcı olamayacağım. Baktıranlar yorum atabilirler. Başlıkta düzenlendi...
Anlayışınız için teşekkür ederim. Başlığın düzenlenmesinde elbette herhangi bir problem yok. En azından bu konuda karşı tarafı dinleyerek hareket etmenizi takdir ettim :) Teşekkürler bakalım baktıranlar neler diyecek

Geri