ipek kirpik nedir?

FiRaRi_MeLeK

Daimi Üye
Üye
ipek kirpik nedir?
ipek kirpik ipek kirpik nedir forum video uygulaması video
Bayanların ortak sorunudur kısa,ince kirpikler bu bazen can sıkıcı ola biliyor (benimde kirpikler kısa:küstüm:)ama şimdi kirpikleri uzatmakta yeni bir yöntem bulunmuş İPEK KİPRİK.

ipekkirpik2-7286.jpg

İpek Kirpik Nedir?

Kirpiklerin uzunluğunu ve kalınlığını arttıracak yeni bir yöntemdir. Doğal bir görünüm kazandırmak için tek tek kirpik bazında uygulanır, ipekten hazırlanan tüyler, üst gözkapağının doğal kirpiklerine yapıştırılıyor. Yaklaşık 8-15 milimetre uzunluğundaki sentetik kirpikler, tipe uygunluk göstermeleri için, çeşitli kalınlık ve şekildedir.

Ne kadar dayanır?

Doğru uygulandığında kirpikleri, doğal kirpiklerin büyüme sürecine göre, bakımları devam edildiği takdirde yaklaşık 30-90 gün dayanıyor. Kirpikler sürekli büyüdüğünde, iki ile dört haftada bir dökülen yapay kirpiklerin yerinin doldurulması gerekiyor
Yaklaşık 1 saat süren uygulamada, medikal yapıştırıcı kullanıldığından, ipek kirpik ekleme sistemi hipo-alerjiktir.

Çok şükür ki benim böyle bir sorunum yok, gerçi benimkilerde abartılı uzun ve gür :D:D Rimel derdim olmuyor :)

Harika bişey yaaa...

Hem dierleri gibi takma olduğu da anlaşımlaz.... uzun ömürlüde... eee daha ne yani :D

Geri