1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

İphone 5 aldım ekranı mor bulanık çıkıyor

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

İphone 5 telefonumda resim çekerken mor bulanıklık sorunu yaşıyorum kızlar bilen var mı nasıl düzeltirim bu şeyi. Boşu boşuna bi tonda para verdik iyimi ya püffff

2. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.089
    Ödül Puanları:
    113
    Apple İphone5 ile telefon yarışında yine bir adım öne geçti. Ancak çıktığı ilk günden buyana pek çok şikayet alan İphone 5 şimdide çektiği resimlerin kalitesiyle ilgili sorun yaşıyor. Kullanıcılar çektikleri fotoğraflarda mor bir bulanıklık olduğunu bununda resmin kalitesini düşürdüğünü iddia edince yetkililerden hemen açıklama geldi. Şirket, eski modeline göre lensi daha küçük olan iPhone 5 kamerasının, çekilen manzaranın dışında kalan ışık kaynakları nedeniyle fotoğrafta parlaklık oluşturabileceğini ifade etti. Açıklamada, görüntülenen bölgenin hemen dışında kalan ışık kaynağının kameranın lensine yasıma yapabileceği kaydedildi. Çözüm olarak, kameranın açısının değiştirilmesi veya fotoğrafı çeken kişinin bir iki adım hareket ederek konumunu değiştirmesi önerildi.

İphone 5 aldım ekranı mor bulanık çıkıyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. iphone 5 ozellikleri

iphone 5 ozellikleri

iphone 5 iphone 5 ozellikleri teknik bilgileri resimleri iphone 5 ile ilgili teknik destek ne zaman cikiyor konulari burada melekler Sevgili Melekler, Cep telefonlari artik gunumuzde vazgecilmez oldu biliyorsunuz, kucukten buyuge herkesin elinde muhakkak cep telefonu var artik... Renginden dolayi ozellikle bayanlar icin dusunulmus olan Fujitsu ve Toshiba ortaklığında üretilen Arrows Z ISW11F...
  2. Yılbaşı Hediyeleri olarak iphone aksesuarları alın

Yılbaşı Hediyeleri olarak iphone aksesuarları alın

Aqua Phone Case - Suya Dayanıklı Telefon Kılıfı Artık suyun altında telefonla fotoğraf veya video çekmek çok kolay! Suya Dayanıklı Telefon Kılıfı-Aqua Phone Case sayesinde telefonunuzu suyun içindeyken de kullanabilir, kuma veya güneş yağına karşı koruyabilirsiniz. İphone ve Blackberry için uyumlu olan Suya Dayanıklı Telefon Kılıfı ile yüzmek çok daha keyifli hale gelecek! Flip Flop Case...
  3. İphone 5 ne zaman çıkacak

İphone 5 ne zaman çıkacak

İphone 5 ne zaman çıkıyor arkadaşlar ben kontratla iphone 4 s almıştım bilgi varmı bu konuda ?
  4. Apple Iphone 5 Özellikleri Fiyatı

Apple Iphone 5 Özellikleri Fiyatı

apple iphone 5 özellikleri ve fiyatı apple iphone 5 özellikleri apple iphone 5 çıktı mı Teknoloji dünyasının hızına yetişilemiyor melekler :) Öyle ki hatırı sayılır bir para ödeyip aldığınız cep telefonu üzerine 6 ay sonra bir üst modeli çıkıyor ve elinizde ki telefonun değeri de hemen düşmüş oluyor. Kısacası teknolojiyi takip edebilmek için sırtınızın hayli sağlam olması gerekiyor :D:D Bu...
  5. İphone 5 Ekran Boyutu ne kadar

İphone 5 Ekran Boyutu ne kadar

Merhaba arkadaşlar İphone 5 Ekran Boyutu belli oldu mu diyorlar ki 4 inçten küçük olmıyacakmış bu doğru mu acaba? İphone 5 Ekran Boyutunun kaç olduğunu bilen varsa yazarsa sevinirim.
Etiketler:

Sayfayı Paylaş