1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

İphone 5 Ekran Boyutu ne kadar

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba arkadaşlar İphone 5 Ekran Boyutu belli oldu mu diyorlar ki 4 inçten küçük olmıyacakmış bu doğru mu acaba? İphone 5 Ekran Boyutunun kaç olduğunu bilen varsa yazarsa sevinirim.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

İphone 5 Ekran Boyutu Belli Oldu

İphone 5 in Ekranı

Apple'ın, Eylül ayında piyasaya sürmesi beklenen iPhone 5 ile aynı zamanda iOS Golden Master işletim sistemini sunacağı öne sürüldü.

Çıktığından bu yana 3,5"inç'lik ekranlara sahip telefonlar üreten Apple -ki geçtiğimiz zamanlar için gayet iyi bir ekran olduğuna şüphe yok-, bu telefonunda ekran boyutunu genişleteceği düşünülmekteydi.

iPhone 5 olarak sunulması beklenen yeni iPhone ekranı 4 inçten küçük olmayacak.

Teknoloji analisti Kuo, Apple Insider'a yaptığı açıklamada, yeni nesil iPhone'un, "Apple'ın ekran genişliğini değiştirmek için en büyük fırsatı olduğunu" söyledi. Kuo'ya göre, yeni nesil iPhone 16:9 oranında 10 santimden büyük bir ekrana sahip olacak. Analistler aynı zamanda, yeni iPhone'un daha ince olacağını ve ön yüzünde HD kamera bulunacağını öne sürdü.

İphone 5 Ekran Boyutu ne kadar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. iphone 5 ozellikleri

iphone 5 ozellikleri

iphone 5 iphone 5 ozellikleri teknik bilgileri resimleri iphone 5 ile ilgili teknik destek ne zaman cikiyor konulari burada melekler Sevgili Melekler, Cep telefonlari artik gunumuzde vazgecilmez oldu biliyorsunuz, kucukten buyuge herkesin elinde muhakkak cep telefonu var artik... Renginden dolayi ozellikle bayanlar icin dusunulmus olan Fujitsu ve Toshiba ortaklığında üretilen Arrows Z ISW11F...
  2. İphone 5 ne zaman çıkacak

İphone 5 ne zaman çıkacak

İphone 5 ne zaman çıkıyor arkadaşlar ben kontratla iphone 4 s almıştım bilgi varmı bu konuda ?
  3. İphone 5 aldım ekranı mor bulanık çıkıyor

İphone 5 aldım ekranı mor bulanık çıkıyor

İphone 5 telefonumda resim çekerken mor bulanıklık sorunu yaşıyorum kızlar bilen var mı nasıl düzeltirim bu şeyi. Boşu boşuna bi tonda para verdik iyimi ya püffff
  4. iPhone 6 satışa çıktı, iPhone 6 ne kadar?

iPhone 6 satışa çıktı, iPhone 6 ne kadar?

iPhone 6 satışa çıktı, iPhone 6 ne kadar, iPhone 6 Türkiye'ye ne zaman gelecek? iPhone 6 Türkiye'ye ne zaman gelecek, iPhone 6 ile ilgili detaylar Apple'ın merakla beklenen akıllı telefonu iPhone 6 henüz tanıtılmamış olmasına rağmen Çin'de bazı sitelerde ön siparişe açıldı. Çin'in ünlü online satış siteleri Alibaba ve Taobao'da satıcılar şimdiden ilan vermeye bile başladı. Bu zamana kadar...
  5. iphone 6 altın kaplama telefon ne kadar?

iphone 6 altın kaplama telefon ne kadar?

iphone 6 altın kaplama telefonun fiyatı,iphone 6 altın kaplama telefon ne kadar,iphone 6 platin kaplama telefon fiyatı nedir,iphone 6 altın ve platin kaplama telefonlar ne zaman çıkıyor,brıkk aksesuar iPhone 6'nın gelişine daha aylar varken, altın kaplı cihazların ön siparişi de açıldı. 24 ayar altın kaplı iPhone 6 modelleri fiyatlarıyla dudak uçuklatıyor. “iPhone 6 deneyimimi fakir gibi...
Etiketler:

Sayfayı Paylaş