iPhone 5 Ne Zaman Çıkacak acaba bilen var mı

• Konbuyu başlatan Kayıtsız Üye
  • Başlangıç tarihi
K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
iPhone 5 Ne Zaman Çıkacak acaba bilen var mı
selam millet acaba aranızda iPhone 5 Ne Zaman Çıkacak bilen var mı ya çok merak ediyorum iPhone 5 Ne Zaman Çıkacak diye lütfen biliyorsanız bana yazın kardeşler:)

iPhone 5 ne zaman gelecek

Fanatiklerinin merakla beklediği iPhone 5 modelinin yaz başı piyasaya çıkacağı iddia edildi.

Apple'ın üretim alanındaki en büyük iş ortaklarından olan Foxconn'dan bir çalışanın sızdırdığı bilgiye göre şirket, yeni nesil iPhone modelinin üretimine kısa süre sonra başlayacak.Şu anda fabrikada örnek bir model olduğu bilgisini veren çalışan, üretim tarafında bu ürün için çalışmaların yapıldığını ifade ediyor.

iPhone 5 uzun zamandır dillerden düşmeyen bir telefon. Neredeyse her ay yeni bir parçasını internette gördüğümüz cihaz hakkında en son söylenti, çıkış tarihi hakkında.Apple hakkında güvenilir ve net bilgiler sağlayan Macotakara isimli blog'un iddiasına göre iPhone 5 üretimi çoktan başladı bile. Sitenin Çin'de bulunan kaynaklarından aldığını söylediği bilgiye göre ilk iPhone 5 sonbahar aylarında karşımıza çıkacak.

Öyle görünüyor ki sıradaki iPad'in üretimi Ocak ayında başlayacak ve de iki ay içerisinde raflardaki yerini alacak.

Geri