Etiketler:
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

İphone Da Numara Engelleme

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

İphone Da Numara Engelleme nasıl oluyor bu konuda bilgili arkadaşlardan yardım bekliyorum.

İphone Da Numara Engelleme konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gizli Numara Aramalarını Engelleme ( Avea Turkcell Vodafone )

Gizli Numara Aramalarını Engelleme ( Avea Turkcell Vodafone )

avea gizliye kapatma nasıl yapılır turkcell gizliye kapatma nasıl yapılır vodafone avea 2011 vodafone 2011 vodafone gizliye kapatma nasil yapilir , turkcell gizliye kapatma , vodafone gizliye kapatma , avea gizliye kapatma nasil yapilir , avea gizliye kapatma , numarayi gizliye kapatma , turkcel gizliye kapatma , Aslında haber biraz eski daha doğrusu taaa ne zamanın haberi ama gördük ki hala...
  2. facebook da engelleme

facebook da engelleme

facebook da kişi engellemesi nasıl yapılıyor hangi ayarlardan yapıyoruz arkadaşlarım yardım lütfen.
  3. İphone'da Arama Engelleme

İphone'da Arama Engelleme

İphone'da Arama Engelleme nasıl oluyor acaba ben arayanlardan bazılarını engellemek istiyorum bu mümkün mü?
  4. İphone’da Arama Engelleme Programı

İphone’da Arama Engelleme Programı

İphone’da Arama Engelleme Programı İphone’da Arama Engelleme Nasıl Yapılır İphone’da Arama Engelleme nasıl yapılır diyen tüm melek'lerimiz ve misafirlerimiz, işte sizler için İphone’da Arama Engelleme programı hakkında ihtiyacınız olan tüm bilgiler diyor ve yapmanız gerekenleri aşağıda sıralıyoruz. Mevcut İphone’unuza IBLACKLIST isimli uyugulamayı yükleyerek sizi aramasını istemediğiniz...
  5. iPhone numara engelleme nasıl yapılır?

iPhone numara engelleme nasıl yapılır?

iPhone’da, diğer cihazlarda da olduğu gibi numara engelleme özelliği bulunuyor. Sizi rahatsız eden, mesaj ve çağrılarını görmek istemediğiniz kişileri bu rehber yardımıyla engelleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. iPhone’da numara engelleme oldukça basit adımları uygulamaktan geçmektedir. Siz de bilmediğiniz, numaranızı farklı yollardan ele geçirip sizi arayan firmaları, kişileri yada sms...

Sayfayı Paylaş