Etiketler:
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

İphone Da Uygulamalar Nasıl Silinir

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

İphone Da Uygulamalar Nasıl Silinir lütfen bu konuda bilir kişi olan arkadaşlarım bana yardımcı olsun.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

İphone Da Uygulamalar Nasıl Silinir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Eğlenceli İphone Uygulamaları

Eğlenceli İphone Uygulamaları

Eğlenceli İphone Uygulamaları nelerdir bana lütfen Eğlenceli İphone Uygulamaları hakkında bilgi veriniz kızlar.
  2. Iphone İçin Eğlenceli Uygulamalar

Iphone İçin Eğlenceli Uygulamalar

En Eğlenceli iPhone uygulamaları Eğlenceli İphone Uygulamaları Hakkında Bilgi Iphone kullanan meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için en eğlenceli iphone uygulamalarını sizlerle paylaşıyoruz melekler :) iPhone 3G ile birlikte bu özellikler daha da pekişti. Ve iPhone, sıradan bir cep telefonundan farkını, geliştiricilerin tasarladığı uygulamalarla da ortaya koymaya başladı. Bugün iPhone...
  3. İphone Da Saat Nasıl Ayarlanır

İphone Da Saat Nasıl Ayarlanır

İphone Da Saat Nasıl Ayarlanır ? Selam arkadaşlar İphone Da Saat Nasıl Ayarlanır lütfen bu konuda yardımcı olun.
  4. iPhonedan Nasıl şarkı silinir

iPhonedan Nasıl şarkı silinir

iPhone şarkı silme iPhonedan Nasıl şarkı silinir Merhaba Sevgili Melek'ler ve "iPhone'dan şarkı nasıl silinir?" diyen sevgili misafiler, bu yazımızda iPhone'dan şarkı silmek için gerekli tüm bilgileri sizlere aktarıyoruz. iPhone'dan şarkı silebilmek için iTunes kullanmanız gerekiyor. Silmek istediğininz şarkıları iTunes’tan sildikten sonra da iPhone'da sync (eşzamanlama)...
  5. Soru: Facebook da sayfa nasıl silinir ?

Soru: Facebook da sayfa nasıl silinir ?

Facebookda sayfa silme işlemi nasıldır nasıl yapılır nasıl sayfa siliyoruz arkadaşlarım. Bunu biriniz bana anlatabilirse minnettar olucam lütfen doğru olanı ve 2013 model silme işlemini anlatın çünkü eski faceebokta nasıl silindiği anlatılıyor bağzı sitelerde teşekkürler.

Sayfayı Paylaş