Etiketler:
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

İphone Uygulama Silinmesi

Konu, 'Teknik Destek' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

İphone Da Uygulamalar Nasıl Silinir İphone Da Uygulamalar Nasıl Kaldırılır
    İphone Da Uygulama Silinmesi

Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda İphone'dan uygulamarı nasıl kadlrıacağımızı - nasıl sileceğimizi hep birlikte öğreniyor ve konu hakkında bilgi ediniyoruz.

Kaldırmak istediğiniz herhangi bir icona bikaç saniye basılı tutun titremeye başladıklarında üstlerindeki küçük x işaretine basın ve silmek için onaylayın işte hepsi bu kadar..Kaldırmak istediğiniz uygulamayı silmiş bulunuyorsunuz artık.

İphone Uygulama Silinmesi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İphone 3G ipod

İphone 3G ipod

aypo telefon ipod 3g telefon ipon iphone e91 ıpon Türkiyede geçtiğimiz günlerde kasırga gibi esen telefon sonunda piyasada arkadaşlarım telefon resim ve bilgilerini sizlerle paylaşıyorum. iPhone 3G, üç ürünü bir arada sunuyor – çığır açan bir cep telefonu, geniş ekranlı bir iPod, zengin HTML e-mail ve tam web browsing özelliklerine sahip muhteşem İnternet...
  2. konu silinmesi

konu silinmesi

actığım konuları yüklediğim resimleri nasıl silebilirim bilgilendirirmisiniz
  3. Eğlenceli İphone Uygulamaları

Eğlenceli İphone Uygulamaları

Eğlenceli İphone Uygulamaları nelerdir bana lütfen Eğlenceli İphone Uygulamaları hakkında bilgi veriniz kızlar.
  4. iPhone google+ Uygulaması

iPhone google+ Uygulaması

iPhone google+ Uygulaması Selam arkadaşlar iPhone den google ye nasıl girerim siz nasıl giriyorsunuz yardım edin :S
  5. iphone saat ayarları

iphone saat ayarları

iphone saat ayarı iphone'da saat ayarı nasıl yapılır "iphone'da saat ayarları için ne yapmam lazım bana yardım edin" diyen misafirimiz için ve elbette ki siz Melek'lerimizinde bilgi edinmesi için, bu yazımızda iphone saat ayarları hakkında bilgiler aktaracağız arkadaşlar. iPhone telefonunuzda saat ayarını yapmak için şu sırayı izleyin: Settings -> General -> Date &...

Sayfayı Paylaş