1. Misafir

Misafir Forum Okuru

İphone'un Camı Kırıldı Ne Yapmalıyım ( öneriler)

Konu, 'Bilmedikleriniz' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

İphone'un Camı Kırılırsa, İphone'un Camı Kırılırsa ne olur;

Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda İphone'un camı kırıldı ne yapmalıyım diyen tüm arkadaşalrımız için, İphone'un camı kırılırsa ne olur anlatıyoruz :) Buyrun aradığınız ilgili tüm bilgiler;

< Konu Resmi..>

Apple yeni bir davayla karşı karşıya ve bu davanın konusu ise iPhone 4. Dev şirketin karşısına dikilen kişi ise Donald Lebuhn isimli bir baba. Kızının, iPhone 4'ü yere düşürüp camının kırılmasına neden olduktan sonra Lebuhn çözümü Apple'a dava açmakta buldu.

iPhone 4'ün yalnızca 1 metre yükseklikten serbest şekilde düştüğünü belirten baba çözümü, iPhone 4 camının helikopterlerde kullanılan malzemeden yapıldığını iddia eden Apple'a toplu dava açmakta buldu. Aynı yükseklikten düşen bir iPhone 3GS'e hiçbir şey olmadığını belirten Lebuhn, Apple'ın iPhone 4'ün tasarımının hatalı olduğunu kabul etmesini ve bu şekilde mağdur olan herkesin parasını geri almasını istiyor.
    SquareTrade isimli bir firmanın yaptığı araştırmaya göre de, kaza sonucu hasar gören iPhone 4'lerin sayısı iPhone 3GS'den yüzde 68 daha fazla.

İphone'un Camı Kırıldı Ne Yapmalıyım ( öneriler) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. şimdi ben ne yapmalıyım...

şimdi ben ne yapmalıyım...

:18:merhaba arkadaşlar.derdim büyük bana göre lise öğrencisi oğlum birden okulu bıraktığını açıkladı.şoklar içinde yaşıyorum 3 gündür.tabi bundan sonra herşey üst üstte geldi ağlamaktan gözlerim kapandı şimdi.ne yaptıysak yok gitmeyecem diyor.evdeki huzursuzlukta cabası.şimdi ben ne yapacamı bilmeden öle bakıyom ben.eve sığamaz oldum sıkıntıdan.sizce şimdi ben ne yapmalıyım.:18:
  2. çanta tasarlıyorum ama satamıyorum ne yapmalıyım?

çanta tasarlıyorum ama satamıyorum ne yapmalıyım?

:uhu::18::18:Arkadaşlar sizinle paylaşmayı istediğim bir sorunum var.Çoğunuzun bildiği üzere kendi çapımda çanta tasarlıyorum ve satmaya çalışıyorum...ama nedense satamıyorum.Neden satılmıyo anlamıyorum fikirlerinize ihtiyacım var.Gerçi birilerine gösterebilmişte diilim.reklamamı ihtiyacım var yoksa sitil değişikliğnemi??...sizce nasıl reklam yapabilirim.canım çok sıkılıyor.moralim çok...
  3. Ne yapmalıyım bilmiyorum..

Ne yapmalıyım bilmiyorum..

vazgeçirme duası kötü huydan vazgeçirme duası Hiç sevdiğiniz eşiniz,arkadaşınız ,kardeşiniz yani değer verdiğiniz biri size yalan söyledi mi ? Buda sorumu diyenler olacak muhakkak olmuştur ama benim değer verdiğim kişi hep yalan söylüyor benim bunu bildiğimi bildiği halde devam ediyor gözümün içine bakarak söylüyor. Ne yapacağımı şaşırdım konuşmayı denedim hatta konuştum defalarca saatlerce...
  4. sizce ne yapmalıyım?

sizce ne yapmalıyım?

meraba arkadaşlar aranıza yeni katıldım:) Kafamı kurcalayan biçok şey var sizin yardımınıza ihtiyacım var:( 2yıllık bir ilşkim var 17 yaşındayım.Onu çok seviyorum ilk başlarda sadece hoşlanıyordum ve bi hata yaptım eski sevgilime geri döndüm ayrıldım beni affetti benim için herşeyi yaptı 1 yıl boyunca gerçekten oda çok seviyordu.Onunda ailesiyle benimde ailemle ilqili problemlerimiz vardı...
  5. :( ne yapmalıyım ?

:( ne yapmalıyım ?

Kızlar merhaba bugün bir aptallık edip göğüs altına gelen saçlarımı kat attırrak kestirdim…şimdi çok pişmanım Daha kestireyimmi yoksa biraz uzasında ondan sonramı düzelttirmek için mi gitsem,sinemaki kürü yapan varmıydı aranızda ? :)

Sayfayı Paylaş