Ipod Shuffle Özellikleri İle İlgili Bilgiler

Ipod Shuffle Özellikleri İle İlgili Bilgiler
İpod Shuffle'ın Özellikleri nedir
iPod Shuffle fiyatıMüzeik dinlemeyi seven meleklerimiz için ipod shuffle tanıtımıyla karşınızdayız :) Bu minicik, rengarenk müzik kutuları çok maharetli. Bakın yeni ipod shuffleların özellikleri nelermiş ? :)Yeni, renkli, tak ve çık özellikli iPod shuffle. Düğmeleri, VoiceOver'ı ve çalma listeleri ile iPod shuffle'ın en iyisi.

Şık, parlak alüminyum. Beş mükemmel renk.

Ana gövdesi tek parça alüminyumdan yapılmış ve parlatılmıştır. Bu yüzden yeni iPod shuffle sağlam, pürüzsüz ve dayanıklıdır. Renk paletiyse onu kusursuz bir moda aksesuarı yapar. Parıltılı gümüş, mavi, yeşil, turuncu veya pembe arasından istediğinizi seçin.

Yanınızda taşıyabileceğiniz yüzlerce şarkı.

Sevdiğiniz bir melodiyi asla arkanızda bırakmayın. iPod shuffle 15 saate varan pil ömrünün yanında,1 yüzlerce şarkıyı barındırabilecek 2 GB'lık bir alan sağlar.2 Bu, antrenman sırasında veya evle iş arasındaki yolda dinlediğiniz vazgeçilmez şarkılarınız için oldukça büyüktür. Çoklu çalma listeleriniz, Genius Miksleri'niz ve podcast'leriniz için de.


iPod shuffle yalnızca taşınabilir değildir. İsterseniz onu kıyafetinize de takabilirsiniz. Gömleğinize, ceketinize, iş kıyafetinize, sırt çantanıza veya cüzdan kayışınıza tutturun. İster gündelik işler için koşturun, isterseniz pistte

Müziğinizi tek bir tıkla kontrol edin.

iPod shuffle'ın önündeki büyük, tıklanabilir kontrol paneli geri döndü. Oynatıp duraklatmak için ortadaki düğmeye, ileri veya geri sarmak ve sesi ayarlamak için dışarıdaki düğmelere basın. Önceki iPod shuffle modellerinden yüzde 18 daha büyük olduğu için, müzik denetimlerini görmek ve kullanmak şimdi daha da kolay. Müzik parmağınızın ucunda.

Kendi yönteminizle çalın.

Belki akışına bırakmayı seven bir tipsiniz. Belki de düzenli olmayı tercih ediyorsunuz. iPod shuffle'ı dinleme tarzınıza uygun hale getirmek için ihtiyacınız olan tek şey "karıştır" düğmesi. Düğmeyi sola getirdiğinizde müziğinizi rastgele sırada duyarsınız. Ortada tuttuğunuzdaysa şarkılarınız sırayla çalar. iPod shuffle'ı kapatmak için düğmeyi sağa itin.

Fiyatı

iPod Shuffle'ın satış fiyatı, tabii geri çekilmediği takdirde, 79 dolar (141 Türk lirası) olarak açıklanmış durumda.
 
Thread starter Similar threads Forum Replies Date
T Ipod Shuffle'a Nasıl Şarkı Yüklenir? Teknik Destek 0
K İpod Shuffle'ın Özellikleri Soru-Cevap 1
Julieт İpod duvar kağıtları walpaper Arşiv Konuları 0
SadmiN İphone 3G ipod Cep Telefonu Haberleri 2
Üst