1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    37
    Ödül Puanları:
    0

İpten yıldız yapımı

Konu, 'Genel Hobiler' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

ipten yıldız yapımı
    Herkez az çok ponpon yapmayı bilir.Peki ya ipten yıldız yapmayı biliyormuydunuz? Eğer bilmiyorum,öğrenmek isterim derseniz ,işte adın adım takip edeceğiniz yollar.Üstelik çok basit bir yapılışı var.Yaptıktan sonra istediğiniz yerde kullanabilirsiniz.

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

2. orkide

orkide Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    çok şeker duruyor mislim yapıpta kızların odasına boy boy asmak lazım :D:D emeğine sağlık cnm :D

İpten yıldız yapımı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yıldız Makyajı Yapın

Yıldız Makyajı Yapın

1- Göz kapağınızın üzerine geniş bir hat halinde siyah eye-liner çekin. 2- Kobalt mavisi bir göz farını göz kapağınızın üzerine sürün. Far rengini kıyafetinize göre değiştirebilirsiniz. 3- Alt kirpik diplerinize de aynı rengi sürün. 4- Gümüş renkte bir farı göz kapağınızın tam ortasına dokundurun ve gözünüzün dış kısmına doğru uzatın. 5- Siyah renkte bir farı göz kapağınızın üzerine ve...
  2. Sakallı ipten klozet takımı yapımı

Sakallı ipten klozet takımı yapımı

klozet takımı sakallı ipten klozet takımı sakallı ipten takımları yapılışı yapımı Ben bir örgü çılgını olarak bulduğum her modeli denemeye bayılıyorum.Olsun olmasın mutlaka uğraşırım.Örgü örmeye bayılıyorum.Genelde giyim üzerine örerim.Evim için ördüğüm pek birşey yoktur.Ama bu klozet takımına bayıldım.Hem basit hemde ipleri çok ucuz.Ben tanesini 1 tl ye alıyorum.Hemde renk renk.Çok şık...
  3. Sakallı İpten Halı Yapımı

Sakallı İpten Halı Yapımı

Sakallı İpten Halı Yapımı nasıl oluyor arkadaşalr ben Sakallı İpten Halı istiyorum lütfen yapılışını yazın.
  4. Sakallı İpten Etol Yapımı

Sakallı İpten Etol Yapımı

Sakallı İpten Etol Yapımı nasıl oluyor ya bir yardım edin ya da Sakallı İpten Etol modelleri sunun
  5. Simli İpten Şal Yapımı

Simli İpten Şal Yapımı

Simli İpten Şal Yapımı nasıl oluyor kızlar bana Simli İpten Şal Yapımı hakkında bilgi verin bilgi yoksa modelleri verin.

Sayfayı Paylaş