1. Bilge Gökçen

  Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  27 Ağustos 2007
  Mesajlar:
  11.882
  Beğenilen Mesajlar:
  117
  Ödül Puanları:
  0

  İş Yatırım'dan hedge fon satışı

  Konu, 'Ekonomi-Finans-Borsa' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

  Uluslararası piyasalarda hedge fon olarak bilinen, Türkiye'de ise Serbest Yatırım Fonu adıyla kurulan fonların “ilk” örneği İş Yatırım Arbitraj Serbest Yatırım Fonunun satışına başlandı.
  İş Yatırım Genel Müdür Yardımcısı Ufuk Ümit Onbaşı, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, Türkiye'nin “ilk” hedge fonunu çıkartmış olmaktan mutluluk duyduklarını belirterek, serbest fonların yatırımcılar için yeni ve önemli bir seçenek oluşturacağını kaydetti.

  30 milyon YTL başlangıç tutarlı İş Yatırım Arbitraj Serbest Yatırım Fonunun her hafta Çarşamba günü fiyat açıklayacağını, asgari fon işlem tutarının ise 100 bin YTL olarak belirlendiğini dile getiren Onbaşı, şunları kaydetti:
  “Serbest Yatırım Fonları, yurt dışında olduğu gibi, Türkiye'de de nitelikli yatırımcılar tarafından alınıp satılabilecek.
  yönetim şirketleri, ipotek finansman kuruluşları, emeklilik ve yardım sandıkları, vakıflar ve benzeri kuruluşlar nitelikli yatırımcı olarak kabul ediliyor. Ayrıca, Serbest Yatırım Fonu katılma paylarının halka arz tarihi itibariyle, en az 1 milyon YTL tutarında Türk veya yabancı para ve sermaye piyasası aracına sahip olan gerçek ve tüzel kişiler de nitelikli yatırımcı olarak fon alıp satabilecekler.”

  hurriyet.com
   
İş Yatırım'dan hedge fon satışı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. doğrudan satış

  doğrudan satış

  kanal d doğrudan satış doğrudan satış kanal d ben doğrudan satışla ugrasıyorum ve cok gusel rakamlar kazanıyorum ve bu kısa zamanda oldu bende sasırdım en dusuk kazancım 270 ytl prım ve satış karım 2 de yarım altın oldu ısımı sevıyorum ve zevkle yapıyorum
 2. Fotoğraf stüdyosu için fonlar

  Fotoğraf stüdyosu için fonlar

  Fotoğraflar için fon, fotoğrafçı fonları,fotoğraf stüdyosu için fonlar .Kızlar bu fonlara bayılıcaksınız. Bu fonların önün de harika resimler çekilir .
 3. Fon Perdeler

  Fon Perdeler

  perde fonları Fon olarak kullanılabilecek güzel perdeler.
 4. Fon müziği...

  Fon müziği...

  gelincik fon müziği beta sevgililer günü fon müziği Uzun zaman oldu düşünüyorum bilmiyorum belkide daha öncede söylenmiştir.. Yazdığımız şiirlerin ,resimlerin vs sunarken fon müziğide olsa resimleri yüklediğimiz gibi istediğimiz müziğide yüklesek çok güzel olur acaba bu mümkün mü? Olabilir mi yani olursa çok süper olur ...
 5. Koltuk arkasında fon bulundurun

  Koltuk arkasında fon bulundurun

  duvar dekorasyonu salon dekorasyonu Değişik bir duvar dekorasyonu için koltuk üstü duvar dekorasyonu uygulamaı yapabilirsiniz meleklerim. Bu örnekte sade bir salonda dikkat çekici bir pano kullanılmış ve mekana hava vermiş.

Sayfayı Paylaş