1. Gelincikkkk

Gelincikkkk Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

iş yerinde

Konu, 'Melek Oyunları' kısmında Gelincikkkk tarafından paylaşıldı.

patronunuza sinirlendiğinizde yüzüne ne haykırmak isterdiniz? :sin:

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    0
    gına geldiyse nasıl bir adamsın senle çalışılmaz derim heralde büyük konusmayayımda

3. düsünceli

düsünceli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben istedigimi söyledim zaten onun icin cok is degistirdim kovuldum yani ama akillandim artik sesimi cikarmiyorum nasilsa icimde bisey kalmadi sayilir söyledim söylicemi

4. fotoğrafçı_esra

fotoğrafçı_esra Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ben stajdayken patronuma sinirlendiğimde hep bencil olduğunu haykırmak istiyodum ama tabi hiç kötü bi söz söyleyemedim yüzüne:) ama bencil de olsa yine iyiydi hakkını yememem lazım:D

5. CanSimidi

CanSimidi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bıktırdın beni, işimden soğuttun demeyi çok isterdim.Kurtuldum zaten ondan:))

6. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.304
    Ödül Puanları:
    113
    ya yürü git demek cok isterdim sinirlendiğimde...

7. HaLLoWeeN*

HaLLoWeeN* Forum Okuru

ay of seninle uğraşamam ben bu nasıl bi çalşma ve çalıştırma tarzı derim hahaha

iş yerinde konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İş Yerinde Başarı Kuralları

İş Yerinde Başarı Kuralları

işyeri çalışma kuralları işyerinde başarı iş yerinde başarı rüyada eski işyerinde çalışmak çalışma kuralları • İş yerinde konuk karşılayan taraf erkek veya kadın ayırımı olmadan konuğunu ayakta karşılamalıdır. • İş yaşamı ile özel yaşam birbirine karıştırılmamalı, özel işler iş saatleri dışında yapılmalıdır. • İş yerinde kullanıma açık telefon, faks ve kırtasiye malzemeleri özel işler için...
  2. İş Yerinde Jean Nasıl Giyilir

İş Yerinde Jean Nasıl Giyilir

akşam yemeğinde ne giyilir yemekte ne giyilir iş yemeğinde Çoğu işyerinde jean giymek yasaktır ama bazı işyerlerinde haftanın bir günü serbest olabiliyor...Tabi tamamen giyime karışmayan işyerleride var...Sizde işyerinde jean giymek ama çokta gayri resmi olmak istemiyorsanız buyrun sizlere işyerinde jean nasıl giyilir ipuçları :tik: Blazer ceket Resmi bir işte çalışıyorsanız kot giyme...
  3. İş Yerine Özel Takım Elbiseler

İş Yerine Özel Takım Elbiseler

bayan takım elbise modelleri etek ceket modelleri kadın takım elbise elbiseler etek ceket 2011 Çalışan hanımlar! Benim gibi iş yerinde sürekli takım, etek, ceket, pantolon giymek zorunda kalan melekler... sizlere güzel bir defile hazırladım.. etekli takımlar, pantolonlu takımlar hepside birbirinden şık .. buyrun:) Bu benim :) çok beğendim:) ne kadan mikemmel.. cok güzel ya .....
  4. İş yerinde jean nasıl giyilir?

İş yerinde jean nasıl giyilir?

kot pantolonla nasıl şık olunur 7'den 70'e kadın - erkek herkes jean giymeyi sever ve çoğunlukta jean tercih eder. Buna birde iş yerinde jean özgürlüğü olanları katarsak, jean pantolonlar gündelik ve hatta özel davetlerin vazgeçilmezi oluyor Melek'ler:) Sevgili Melek'ler, sizinde iş yerinizde jean giyme özgürlüğü var ise bu yazımızda ki jean kombin önerlerimizi kesinlikle dikkate alın ve...
  5. Kareli İş Yerine Özel Elbiseler

Kareli İş Yerine Özel Elbiseler

dizayn, bayan giyim, kareli elbiseler, modelleri, klasik, 2011 sezon kıyafetleri burada bulabilirsiniz Dizayn bayan giyim kareli elbiseleriyle hem kaliteyi hemde şıklıkğı birlikte yaşamak isteyen hanımlar için yenis ezon elbiselerini sunuyorum.

Sayfayı Paylaş