Etiketler:
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.303
    Ödül Puanları:
    113

İşe Başlayanlar İçin Kutlama Sözleri

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

iş tebrik mesajları, yeni iş tebrik sözleri. tebrik mesajları
    Yeni işe girenler ve başlayan sevdiklerinize bu mutlu günlerinde başarı dolu sözlerle yanında olduğunuzu hissettirmek için iş tebrik kutlama sözlerini onlarla paylaşabilirsiniz.

< Konu Resmi..>

İşe Başlayanlar İçin Kutlama Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ramazan bayramı için kutlama mesajları

Ramazan bayramı için kutlama mesajları

Basi RAHMET ortasi MERHAMET sonu ise CEHENNEM'den AZAD olan Mübarek Ramazan ayinin hayrlara vesile olmasini dilerim.... Yagmur yüklü bulutlar gibi gelerek bizleri Bereketiyle donatan Ramazan ayiniz Mübarek olsun... Cenab-i Hakk'in kapisina ulastirmayacak yollara sapmaktan korumaya vesile olan mübarek Ramazan ayini tebrik ederim. "Baslangiclar sonuclarin tecelli yeridir"......
  2. Yeni Başlayanlar İçin Örgü Dersleri (Animasyonlu)

Yeni Başlayanlar İçin Örgü Dersleri (Animasyonlu)

yeni başlayanlar için örgü örgü dersleri dikiş dersi yeni başlayanlar için modelleri 1- ilk görüntüde iki şişle yapılan animasyon iki ayrı parçanın bir araya getirilerek ilmeklerin birlikte kesilmek suretiyle kapatılması.. 2. görüntü yandan ilmek artırma tekniği (sıranın bitiminde veya başında şiş'e bir kere ilmek dolamak sureti ile yapılır) 3....
  3. Yeni Başlayanlar İçin  Örgü Nasıl Örülür? (Video)

Yeni Başlayanlar İçin Örgü Nasıl Örülür? (Video)

Sevgili melekler, Öğrenmenin yaşı yok,hiçbir şey için de geç değil.Desen desen renk renk örgülere özeniyor ya da boş vakitlerinizi değerlendirmek ve stres atmak istiyorsanız örgü örebilirsiniz.Bunun için öncelikle örgüye nasıl başlanacağını,nasıl ilmek atılacağını,düz ve ters örgüyü bilmeniz gerek.Bu videoda bu bilgileri rahatlıkla bulabileceksiniz.Kolay gelsin..:D...
  4. öğretmenler günü için kutlama mesajları lazım acil

öğretmenler günü için kutlama mesajları lazım acil

Kızlar 24 kasım öğretmenler gününe uygun kutlama mesajları arıyorum. Öğretmenlerime değişik kutlama mesajları atmak istiyorum yardım edecek biri var mı?
  5. Regaip Kandili İçin Kutlama Mesajları 2013

Regaip Kandili İçin Kutlama Mesajları 2013

2013 regaip kandili regaip kandili 2013 regaip kandili mesajları Sevgili melekler, yarın gece mübarek Regaip Kandili. Berat ve Miraç Kandiliyle birlikte Ramazan ayının habercisi niteliğinde olan bu güzel günde sevdiklerinizle paylaşabileceğiniz tebrik mesajlarını yayınlıyor, şimdiden kandilinizi kutluyoruz... Bu gece Allah'ın lütuflarının bol bol verildiği bir gecedir ve üç ayların ilk...

Sayfayı Paylaş