İshali anında kesen yöntem var mı kadınlar ?

H

halimyoggg

Forum Okuru
İshali anında kesen yöntem var mı kadınlar ?
İshali anında kesen yöntem kadınlar

Selam arkadaşlarım dün yaylada eşimle çocuklarımda ciğer yemeye gittik elinizin artığı yedik te bir şeyler ama ne oldu bilmiyorum şalgam içmemiştim yanında beni bozuyor diye öyle bi ishal oldum ki sabahı sabah ettim akşam üstünden sonra yani yarın sabah eşimle bayram ziyareti için memlekete gideceğiz kendi özel aracımla ya ben ne yapacam böyle bişey de yiyemedim acayip halsizim spazmlar var guruldamalar gazlar ya bittim bittim wc de yattım diyebilirim.
ishali hemen kesen yöntem.jpg

Bana aranızda ishalilmi hemen kesebilecek bir yöntem söyleyin Allah rızası için kızlar lütfen bekliyorum tşk.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Selamlar, dönem dönem bu sıkıntı hem çocuklarımızda hem de bizim başımızda malesef. Benim çocuklarımda kullandığım yöntemler var onları yazayım yani bana göre yüzde yüz etkililer ama sizde işe yarar mı orasını bilemiyorum lütfen deneyin. Tamamen doğal yöntemler olduğundan dolayı gönül rahatlığı ile size önerebiliyorum.

İSHALİ KESMEK İÇİN KAHVE KULLANIN
Bir tatlı kaşığı bildiğimiz çekilmiş olan kahveyi içine hiç bir şey koymadan toz şeklinde ( yemesi biraz güc olacak ama mutlaka deneyin ) yavaş yavaş yiyeceksiniz bu sizin ishalini kesecektir.

İSHALİ KOLA DA KESİYOR
İshal iseniz hem vücudunuzdaki eksilen mineralleri suyu yerine getirmesi açısından aç karnına zaten yemekte yememişsiniz iki üç bardak kolayı içebilirsiniz bu da size yarar sağlayacaktır.

İSHALİ PATATES İLE HEMEN KESEBİLİRSİNİZ
İyice kaynattığınız patateslerden biriki tanesini hayatım kesinlikle tuzlayarak tüketmeniz halinde isahiliniz kesilecektir Yine haricen bir yemek kaşığı bala az bi zencefil ekleyerek te ishallerinizi kesebilirsiniz. Bu yöntemleri ben denedim kesinlikle etkili deneyin isterseniz. Ha baktınız bu yöntemlerin hiç birisi ile ishaliniz kesilmedi ise o vakit yapacağınız tek şey vakit kaybetmeden doktora gitmek olsun. Geçmiş olsun.

Geri