Etiketler:
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.169
    Ödül Puanları:
    113

Işıklı Saksı Modelleri

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Bahçelerimizde, evimizin içinde yetiştirdiğiniz çiçeklerin saksılarının ışık saçmasını istermisiniz. Mobideko.Com sizler için araştırdı.

< Konu Resmi..>

Yazının devamı ve diğer modeller için TIKLAYINIZ

Işıklı Saksı Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Işıklı Halı Modeli

Işıklı Halı Modeli

ışıklı halı Alışık olduğumuz halılardan hayli farklı bir modelle buluşturuyorum sizleri.İçine ışık tesisatı kurulu bir halı...Benim fikrimi alacak olsaydılar onlara bunu yatak odası halılarında yapmalarını söylerdim:D:DGece olup ışıklar söndüğünde hele birde havada aşk kokusu varsa yakın halınızı keyfinize bakın:D:DNeyse benim fikrimide kimse sormamıştı zaten biz halımıza dönelim şimdi...
  2. Işıklı Duş Modelleri

Işıklı Duş Modelleri

Banyo dekorasyonlarında kullanacağınız ışıklı duş başlıkları ile suyu istediğiniz renklerde ayarlayabileceksiniz.. Oldukça güzel bir görünüm oluşturan bu ışıklı duş modelleri karşınızda..
  3. Duvar Saksı modeller

Duvar Saksı modeller

duvar saksıları Duvar Saksıları, modelleri, renkleri, boyutları, desenleri, resimleri hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. Kim evine yapar bilmiyorum ama bu çok değişik orası kesin :D Ben hepsini çok beğendim evimiz için değişik ve şık bir dekorasyon olacağını düşünüyorum melekler :)
  4. Pet şişeden saksı modeli

Pet şişeden saksı modeli

Pet şişeden saksı modeli Saksı modelleri İlla çok paralar verip saksı modelleri almanıza gerek yok melekelrim. Pet şişeleri dekoratif saksılar haline getirebilirsiniz.
  5. Balkon ve bahçeler için saksı modelleri

Balkon ve bahçeler için saksı modelleri

Bahara girmemize sayılı günler kala alış veriş merkezlerinde birbirinden güzel saksı modelleri görücüye çıktı.İnsanın içini gıdıklayan renk ve modelleriyle adeta huzur veren saksılar la balkon ve bahçeler şenlenicek..Bahçe ve balkonların vaz geçilmez aksesuarları olan saksılar da bu yıl farklı modellerle karşılacaksınız. Her mekana uygun saksı modellerini görüceksiniz.Mekan dekorasyonunuz...

Sayfayı Paylaş